• Rex Ramae
    2.5k
    k5mor4njjmanlivz.jpg

    Dobitni za danas :lol:
  • Droljo
    5.6k
    Sretno
  • NitkoBitan
    13k
    Frigan daje 2.70
    Mislim da ce cuda radit pored tromih Vuskovica i Ferra.
  • superhik
    10.5k
    nikad brži prolaz na kladionici valjda :lol:
  • NitkoBitan
    13k
    Valjda je netko ispratio... Inace se nisam kladio pa minimalno 4 godine. Povratak u stilu :cool:
    Eskpert sam za hnl.
  • Rex Ramae
    2.5k
    Nemojte mi više tu hvaliti Tolića i ove janeze 'bem im sunce ljubičasto :lol:
  • blackbully
    4.4k
    Ne znam u kojem scenariju je ovo realan omjer koeficijenata. I strane daju isto, nije da ih SS gura.

    4hpliwrhk4zpjveh.jpg
  • rob ljubavi
    786
    A treba doći do polufinala...a igrat će im i Pukstas i Vuskovic...naši su u skupini s Milanom vani bili blagi autsajderi, a doma su koefi bili jednaki.
  • NitkoBitan
    13k
    Istra-Dinamo zbroj zutih kartona 3.5 - vise (1.65)

    Sudi Strukan.
  • Zagreb1992
    1.4k
    Bosco - Škrljevo h 5.5 1

    Što se tiče ove utakmice pick mi je Bosco hendikep ...Domaćini se dosta digli u nnastavku sezone i po meni su opravdano favoriti..Škrljevo je po meni tipična domaćinska ekipa koja jedino na temelju lošeg šuterskog dana može uzeti pobjedu u Trnskom
  • NitkoBitan
    13k
    Kladionice su u pocetku podcijenile AZ i gurale Hajduk kao favorit pa su odjednom nakon vecih uplata na AZ promijenile pricu i pokusavaju "nadoknadit gubitak" inverznim kofama (realno Hajduk i AZ su tu negdje). X1 na Hajduk (ili x2 ne znam ko je domacin) kofa 2, sasvim dobra stvar za ubost.

    *Ne bi me cudilo da nakon vecih uplata na Hajduk zbog dobre kofe opet izmjene kofe do same utakmice.
  • ksapi
    2.2k


    To bas i ne funkcionira tako :)

    Kvota je pala zbog vecih uplata na AZ, to je normalna stvar koja se svakodnevno dogadja na trzistu na brojnim dogadajima.

    Ono sto savjetujem svima, a tako i tebi (nazalost prekasno) je da nikad ne idete kontra trzista.
    Uvijek tu moze biti neka zamka (namjestaljka, izostanci za koje javnost ne zna ili slicno), a cesce je ono sto se dogodilo jucer - da trziste prepozna gresku i uplatama spusti koef do realnog.

    Da bi isao kontra trzista moras imati strasno jaku ekspertizu i sigurnost da nema nikakve klopke, u ovom slucaju je apsolutno zasluzeno kvota pala jer je Hajduk u svim tekmama prije bio nadigran pa prolazio, takva momcad ne moze biti favorit protiv AZ-a koji je izbacio Real i Barcu.
  • Zagreb1992
    1.4k
    Nedović over 10.5

    prva utakmica playoffa između Zvezde i Zadra...Ono što mi je upalo u oko danas je upravo ovaj par ..Nemanja je igrač koji u ovakvim utakmicama mora pokazati svoju kvalitetu ...Očekujem ga kao jokera sa klupe i samim time više šuteva za njega... Također treba napomenuti da Zadar nema kvalitetnu vanjsku liniju koja može braniti i tu prije svega vidim veliki plus za njegov over :)

    Atić under 8.5

    Iako je mala granica njega bi riskirao sa underom danas...Atić prije svega bi danas mogao imati manje loptu u rukama jer su ovo utakmice za Bell Haynesa , Greena i Reynoldsa...Atić bi prije svega trebao biti danas obrambeni primarni target da zaustavi Rudana ..Napadački ga ne vidim da će uzeti dosta lopti za over ..Ono što bi ga moglo izbaciti iz ritma je ulaz u probleme sa osobnim pogreškama. Vrijedi definitivno under uzeti na nekom ludom tiketu
  • Droljo
    5.6k
    Di si našao tog Atića? Na SuperSportu ga nema
  • Zagreb1992
    1.4k


    Imaš u SS na 8.5 granici ..Budućnost- Mega utakmica
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.