• Zagreb1992
    1.4k
    Borac - Zvezda h +15.5 2

    Kvaliteta između ove 2 ekipe je i više nego očita..Zvezda još ima teoretske šanse da uzme 1- mjesto u regularnom dijelu i sa pravim pristupom ovo ide na 20 razlike ...Tko voli hvatati veće kvote ima 3.30 kvotu na hendikepu 22.5

    Sretan Uskrs svima vama i vašim obiteljima :)
  • rob ljubavi
    791
    Evo i od mene malo da se dopuni Uskršnja košarica

    Pao-Oly više od 6.5 žutih, osim što je derbi na nož kao i svaki put, ovaj put su obje ekipe u borbi za naslov, a sudi poznati hrvatski kauboj , lak na obaraču - Fran Jović
  • ksapi
    2.3k


    Otkud tebi da je Jovic ovo sudio? :lol:
  • rob ljubavi
    791
    Gledam utakmicu i skužim da ne sudi, komentator u jednom trenutku kaže da se na zahtjev Panathinaikosa promjenio sudac jer su nezadovoljni dosadašnjim sucima iz inozemstva...
    tada kada sam pisao je i dalje stajao Fran Jovic sa svojim pomocnicima na sluzbenoj stranici lige.

    Uvjeren sam da bi tip prosao da je on sudio haha
  • ksapi
    2.3k
    Nema on nista visi prosjek kartona od Spanjolca koji je sudio
  • rob ljubavi
    791
    Ima visi, ne sad bas za cijeli karton, ali laksi je na kartonima, bilo je bas startova gdje je Spanjolac pustio igru( Jovic i nasi suci u inozemnim utakmicama mi inace djeluju kao da je najlakse dati karton i mirna Bosna)

    Ali stoji da ni rezultat nije bas pomogao i cinjenica da je Oly imao ravno 0 kartona
  • Sunja86
    1.1k
    Na Rijeku veći koeficijent u nedjelju nego na hajduk 3.0 kvota na Riječane a nema ni Livaje ni Krovinovića kod tovara
  • Droljo
    6.4k
    Trebalo bi 1x bit prolazno al sa tovarima nikad ne znaš jebiga
  • Nino Bule
    12k
    Jos tovari imaju belupo preksutra, treba trpat odma na rijeku jer mogla bi padat kofa do nedjelje
  • Droljo
    6.4k
    Zato i bude padalo ak se bu trpalo na rijeku. Jednostavna kladioničarska win win situacija..
  • LovroZG
    1.3k
    Dić će se koef na Rijeku jer oni uvijek trpaju naveliko na sebe u derbijima. Pogotrovo ak prođu Belupo. Već viđeno više puta.
  • marcio amoroso
    33.8k
    Hajduk je zadnjih 5 ili 6 utakmica u Rijeci dobio. To ne može biti slučajno i sigurno utječe i na psihu Rijeke.
    Vraća im se Sahiti, može im Fossati igrati. Ne bih ja baš neki novac trpao protiv njih.
  • Mali dioničar
    15.1k
    Evo kad vam padne listić na kladionici, sjetite se gospodina Ronalda Waynea.

bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.