• emilperska
    4.4k
    Za nekog tko je bio nadigran od Varteksa, Balkanija i Gorice, na krp dobio Astanu i Osijek, previse pricate o cuvanju igraca :lol:
  • deda
    29.7k
    70% spremnog igrača ne bih stavio nikad u momčad. To nema veze s čuvanjem igrača. Čuvanje igrača je kad je on 100% spreman, ali možda umoran.
  • Dinamosaur
    1.1k
    protiv varteksa ocito nisi gledao, a niti pola od gorice
  • emilperska
    4.4k

    Pa na te sta su 70% i racunam da nece igrati..
    Govorim za ostale
  • deda
    29.7k
    Pretjeruješ jebiga zato ti je čovjek napisao da nisi bio na tekmi.

    Gorica udarci 23-9, posjed 65-35
  • emilperska
    4.4k

    Ako su Varteks i Gorica s nama igrali egal, a protiv jednih smo izgubili, a protiv drugih spasili bod u sudackoj nadoknadi, za mene je to nadigrano.
    To sto smo odradili bezbroj paseva izmedu stopera i sto to pumpa Sofascore statistiku, meni nije prebitno..
  • NORTE
    9.9k
    Za nekog tko je bio nadigran od Varteksaemilperska
    Varaždin. Varteks je neka peta liga. Niti jedan od njih nije onaj Varteks koji je propao.
  • deda
    29.7k
    Jebiga očigledno vidimo nogomet drugim očima. Meni je tekma protiv Gorice bila možda i ponajbolja naša ove godine. Nekad u životu nemaš sreće.
  • Dinamosaur
    1.1k
    Ademi i Teo ionako ne igraju Europu.
    Baturina je sam sebe ocuvao virozom
    Petka nije bilo 2 mjeseca maltene, moramo ga dovest u formu
    Rile je nekoliko puta pauzirao vec
    Kaneko, Perkovic, Vidovic su tek ulovili formu

    Osim Mišića, fkt ne znam kog bi odmarao..
    emilperska
    KTCa ce postedjet, Ademi moze
    Baturina vec tjedan dana virozan,ok
    Petko od kad se vratio-igramo drugu igru. Znaci spreman je, postedio bi i njega
    Rile se muci cijelu jesen sa ozljedama, malo ovdje malo ondje, nek preskoci Rudes i spremi se za 2 zadnje
    Kaneko je igrao manje, sad je zaletu, nek igra, Perkovic tkđ, Vidovic nek krene sa klupe jer je i Spika pokazao da ga moze zamijenit
    Pricamo o Rudesu!
  • emilperska
    4.4k

    Znam sve..
    Ali meni je to sve Varteks, valjda nostalgije radi..
  • emilperska
    4.4k
    Moja poanta je bila da imamo samo 3 tekme do kraja, da je neki ritam konacno ulovljen i da osim Mišića nema igraca koji je pregorio.
    Osim tog i dalje se mucimo, uigravamo i ne odajemo dojam da mozemo pregazit ikog. Negdje nas je posralo za pobjedu, negdje nam je oduzelo i sve skupa ispod naseg renomea..
    Zato nemamo pravo protiv nikog u HNL pricat o odmaranju osim onih povrijedenih..
  • badjibadara
    2k
    Sumnjiv mi je ovaj Mykha

    2104856.jpeg
  • zagr
    505
    jednostavno jedva čekam bubnjeve sutra
  • Dinamosaur
    1.1k
    osim Mišića nema igraca koji je pregorio.emilperska

    Reko bi ti Prosinecki s cigaretom u ustima: mali ne seri, svaki igrac zeli igrat svaku utakmicu, kad je raspored gust-tipa svaka tri dana, onda lakse treniras odnosno treninzi su ti lakseg intenziteta, a formu dizes u utakmicama.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.