• Kepec
    5.1k
    ne pitajte kak.NitkoBitan

    Možda brojači konačno prorade :chin:
  • NitkoBitan
    13.6k
    Bum cviko godisnje od frendova koji ne idu na tekmu :cool:
  • zagr
    505
    na kolko smo sad?
  • NitkoBitan
    13.6k
    jbno svi, prvo Rudes pa onda derbi
  • Dinamosaur
    1.1k
    Kaze Jakirovic- idemo svim snagama, bez obzira na kartonirane i sve, vec smo se dosta opekli ove sezone.
    A jbmti muda labudova
  • Markelo
    2.5k
    Pamet u glavu i može se Rudeš bez problema dobit bez ijednog kartona
  • deda
    29.7k
    Prešlo 700, moram reći da je sjever za sada podbacio. 70% ulaznica su zapad.
  • Sibirski plavac
    1.5k
    Jakir vezano za potencijalne izostanke sutra: "Martin Baturina je dobio temperaturu u karanteni prije utakmice sa Slavenom Belupom i izvan je kadra. Cijeli tjedan nije trenirao, tek je jučer došao na trening. Napravili smo detaljne preglede, kako bismo vidjeli da nešto nije prošlo ispod radara. Stefan Ristovski je ušao u trening, Marko Bulat također. S tim da su obojica na nekih, recimo 70 posto. Za Rudeš nam je upitan Maxime Bernauer. Dobio je na treningu nezgodan udarac u gležanj. Mislim da neće biti sposoban za utakmicu s Rudešom. Kao niti Jurić koji također ima problema s gležnjem.Theophilea ćemo poštedjeti, kako ne bi došlo do većeg problema. Ostali su manje-više svi na dispoziciji."
  • deda
    29.7k
    Znači

    Nevistić, Moha, Šutalo, Perić, Perković, Ademi, Sučić, Mišić, Kaneko, Vidović, Kule recimo.
  • emilperska
    4.4k
    Nikakva cuvanja..
    Ova momcad je osvojila nikad manje bodova uz nikad goru igru. Konacno su se Petkovim povratkom stvari uravnotezile i nece biti nikakvih odmaranja 1/1...
    Eventualno Mišić zbog kolicine utakmica koje je odradio i kartona..
  • Dinamosaur
    1.1k
    Imamo dvije utakmice do tovara, oni ni jednu i spremaju se samo za nas. Nikakva cuvanja? Protiv Rudesa? Nemoj mi to pricat
  • Nino Bule
    12.2k
    Nadam se da ce se purgeri sutra probudit i da cemo uspijet nagurat 5 tisuca ljudi na utakmici, sve manje od toga bi me razocaralo
  • emilperska
    4.4k

    Ademi i Teo ionako ne igraju Europu.
    Baturina je sam sebe ocuvao virozom
    Petka nije bilo 2 mjeseca maltene, moramo ga dovest u formu
    Rile je nekoliko puta pauzirao vec
    Kaneko, Perkovic, Vidovic su tek ulovili formu

    Osim Mišića, fkt ne znam kog bi odmarao..
  • Jaro
    6.1k
    KTC je izasao zbog ozljede protiv Slavena, Petko nakon povratka skoro puna minutaza, u cetvrtak je tekma takodjer... Rile nije 100%
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.