• hardek
    1.8k
    Ajmo po 2/6 za spas sezone. Sretno dečkima
  • Bosskovitz
    8.2k
    Tako da sa prolazom skupine mi i dalje klupski koeficijent ne možemo poboljšati.Mathiasovi Chageri

    Da ne ulazim u detalje oko ostaloga: trenutno imamo 2,5 boda. Ako pobijedimo danas i protiv Ballkanija, imat ćemo 7 bodova - to je jednako kao što smo osvojili prošle sezone i već 180% više od onoga što imamo trenutno.

    Uteg od ove godine će nam biti oko nogu u Europi idućih pet godina i bit će ekstremno težak.Mathiasovi Chageri

    Ovo uopće ne mora biti istina, i tu govorim o realnom scenariju. Ako uđemo u osminu finala, samo jedna pobjeda nam je dovoljna - pa makar i ispali - da nam u koeficijentu koji vrijedi od sljedeće sezone ovo bude druga najbolja sezona koja se računa.

    Zato - ne, nije ovo ni malo nebitno, ovo je prebitno jer se pobjede protiv Astane i Ballkanija u koeficijentu broje isto kao pobjede protiv Arsenala i Chelsea. I prate nas sljedećih 5 godina.
  • Bosskovitz
    8.2k
    Zašto? I sam jako dobro znaš da su šanse za ozbiljno podizanje koeficijenta i ostanak u borbi za direktno mjesto u LP odavno otplovile...Kaktus Car

    Ne razumijem jel stvarno nije jasna razlika između toga da ove sezone osvojimo 2,5 boda i toga da osvojimo 7+ bodova? A ne govorim ni o kakvom velikom rezultatu, nego vrlo realnim i stvarnim očekivanjima. Dva i pol boda bili bi katastrofa skoro kao ono kad smo ispali od Skenderbeua, 7 bodova bi bilo jednako kao prošle sezone i samo malo ispod našeg prosjeka, a 9 bi već prosjek diglo.
  • Nino Bule
    12k
    Kako ja tsubasu volim
  • Orc123
    5.9k
    Ovo se moralo zabiti
  • wolfgang14
    1.1k
    pa pucaj kaneko slobodnoooo!!!
  • mali M
    3.9k
    A Batureina moj pa kakav je to udarac...
  • Blue Austrian
    337
    Znaci opet standardno...
  • Orc123
    5.9k
    Ja ne mogu shvatiti bulatovu ulogu u izgradnji napada!
  • mali M
    3.9k
    a jeste skužili sad kad se Baturina spustio prema obrani kako su odma pustili Mišića i zatvorili Baturinu! O tome govorimo već mjesecima, samo da se Bulat i Baturina ponude Mišiću u iznošenju već će napraviti Mišiću prostora da može manevrirati.. Dok kampiraju gore ko pajaci ti ne liči na ništ.. Neznam zakaj to Jakir ne forsira kad to svi već vidimo
  • Nolifer
    7k
    Molim? Kaj? Koji rac??
  • Orc123
    5.9k
    Pa koji kurac radimoo
  • luka modic
    622
    Mišić kanta ove sezone...
  • hardek
    1.8k
    Boze sveti
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.