• Dudu24
    146
    Obrana nam je takva da treba odigrati oba daju gol
  • Mali Zeus
    10.3k
    Zamjene koje će ući. Špikić umjesto Vidovića, Marin umjesto Takura, Sučić umjesto Bulata, Šutalo umjesto Moharramija.
  • Imamo Dinamo
    3.3k
    Ima li Astana rakete?Mali Zeus

    Ovisi o tom kak zavrsi tekma, ak pobjedimo nema a ak izgubimo ima
  • Petar86
    611
    Vjv cemo ici dalje s 2 mista i onda da je izvuci olympiakos, da se malo boysi ispusu... Top
  • Patak
    2.3k
    Malo su nas europske tekme razmazile u zadnje vrijeme jer ih ima dosta. Prije u Jugi si prvo trebao izboriti Europu, nije bilo nikakvih pretkola a u 1. kolu te dočekao Porto i ajde doma, čekaj 12 mjeseci pa možda opet dobiješ šansu za dvije europske utakmice, od toga samo jedna na Maxu.

    Meni je svaka europska tekma poseban dan, bez obzira s kim igramo...Kad ćemo biti bolji opet će biti tuTotenham ili Milan, sad nam moraju bit dobri i Balkani i Astana.
  • Georg Koch
    3.8k
    Ovo sa ljubo-perke je ruganje :lol:
    I kladim se da ce ljubo odigrat top + imat asist.
    Kladim se eto. Svakako je sve cudno
  • Mr Anderson
    5.6k
    Kad vidim Perića u prvih 11, odmah mi splasne entuzijazam.
  • IstinaZaDinamo
    1.4k
    Mozda i pametno sto ne igra Perkovic jer je mao problema sa gleznjem, pitanje je je li do kraja oporavljen + podloga u Astani.
  • cibona
    1.5k
    Nemam rijeci. Stvarno nemam rijeci. Ali meni je stvarno zao ljubicica, cini se ko dobar decko, dosao u dinamo u zelji da napreduje, a na kraju ga se vec godinu i pol dana konstantno sikanira i radi od njega zrtveno janje.
  • Nino Bule
    11.7k
    Je li danas ta utakmica u kojoj pobjeđujemo bez stresa ili se nasa agonija produzuje ?
  • Mathiasovi Chageri
    1.9k
    A još manje ga trenirati ili igrati u njemu.Mali dioničar

    Ti si svjestan da ovo govoriš o momčadi koja zaostaje iza Hajduka 9 i iza Rijeke 4 boda uz utakmice manje (koje tek treba odigrati, ne upisivati bodove unaprijed) i da se nalazi trenutno na ZADNJEM mjestu skupine Konferencijske lige, iza prvaka Kosova (32. lige u Europi) i Kazakhstana (33. lige u Europi), koju vodi trener koji je u 19 utakmica na klupi skupio 6 poraza i dva remija, kojeg je našamarala Sparta,Gorica, Plzen i Balkani i spasio se u zadnjoj minuti protiv Lokomotive, Varaždina i Osijeka.

    Govorimo u 2023., ne o Bjeličinom/Mamićevom/Krznarovom/Čačićevom Dinamu. Možemo živjeti u zabludi i maštati o trofeju Konferencijske lige, kao pola navijača nakon ždrijeba skupina, a možemo se vratiti u realnost i shvatiti da je ovo jedna od najlošijih momčadi Dinama unazad 15 godina vođena od lika koji nije dorastao klubu i da nam je svaka utakmica na nož.
  • Mr Anderson
    5.6k
    Kakva god da je Astana, ali nije baš lako bilo koga dobiti 4 puta u 4 mjeseca. Još minus u zraku i umjetna trava. Očekujem pobjedu, ali i najtežu utakmicu s njima do sada.
  • Mali dioničar
    14.7k
    koju vodi trener koji je u 19 utakmica na klupi skupio 6 poraza i dva remija, kojeg je našamarala Sparta,Gorica, Plzen i Balkani i spasio se u zadnjoj minuti protiv Lokomotive, Varaždina i Osijeka.Mathiasovi Chageri

    Upravo tako.

    Zato mu nemoj davati alibi retorikom “jebeš Europu, koncentrirajmo se samo na HNL.”

    I još spominješ EL i LP. Pa jel bi ti njemu dao u ruke ekipu koja treba igrati LP u slučaju da danas ispadne i bude prvi u HNL-u?

    Dinamu na svim razinama trebaju ljudi koji znaju da Dinamo igra 60tak utakmica godišnje i koji znaju složiti trenažni proces i igrački kadar u skladu s ambicijama kluba.

    Jesi možda prošle godine čitao da je netko u Sevilli rekao “ajmo odustati od Europske lige jer smo na rubu ispadanja iz La Lige?”

    Jesu oni raspravljali da li će Rakitić izdražati ritam Juventus polufinale, Roma finale, a za opstanak u La Ligi igra protiv Atletico Madrida, Valencie, Reala, Barcelone…?

    Nisu. Jer oni su Sevilla.

    Pa eto mi smo Dinamo.

    I nemamo se kaj raspravljati možemo li igrati 60 utakmica godišnje. Jednostavno ih moramo igrati.
  • Zagi
    5.6k
    Ajmo mi ove drmnut pa ćemo razmišljati kako protiv uvijek neugodnog Slavena...
  • San Lorenzo
    12.1k
    Ajmo mi ove drmnut pa ćemo razmišljati kako protiv uvijek neugodnog Slavena...Zagi

    Ajmo.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.