• Nogo
    1.6k
    Jedina je sreća da će se poslije pauze Petko vratiti i to je taj šaraf koji fali.
  • Keyser Soze
    8.6k
    Jel čestita Sučić igračima na odličnoj partiji?
  • Sljeme
    2k
    Prije tekme sve osim pobjede Rijeke bi bilo iznenađenje. Veliki bod danas.
  • Markelo
    2.5k
    Mi možemo dobit jedino zadnja 4 kluba u ligi i to je to.
  • IceMan
    1.6k
    Ma dosta mi je vise izgovora i ovoga i onoga. Dosta. Stalno neki izgovori, te sreca, te umor, te suci…

    Nasa se igra svodi napucaj napred na Kulenovica pa sta bude.

    Krajnje je vrijeme za promjene.
  • Efes Pilsen
    7.2k
    Kakvom lakocom primamo golove ja ne mogu vjerovat.
    Nekad smo zabili, pa sabili sad znas da ces ga primit. Frustracija teska, ovo je bas luzerski menatalitet. Umjesto da uzmemo loptu, smirimo igru, isprovociramo par prekida mi dajemo loptu kao mala momcad, u biti kao svaka momcad koju je vodio Sergej. Ne znam sta on uopce vise moze napravit? Ok, fali Petkovic, al ne moze nam zbog toga svaki kurac zabit.
  • Blueshadow86
    1.2k
    Jedino kome paše ovakav rezultat je Jakiru. On će i dalje fino voditi momčad jer nije izgubio, a agonija se nastavlja, tovari iz kolo u kolo povećavaju prednost... do jaja!
  • NitkoBitan
    13.5k
    Pristrane komentatore nabijem na krc. I brat koji inace bas ne prati HNL je primjetio pristranost.
  • Praskaton
    2k
    Kakav veliki bod...ovo je ravno porazu.Jbg Jakire nadam se da ti je ovo presudilo..Ne ide na bolje nikako..

    Tovari na +9 tesko ce se sad bit vadit.Moram priznat da nikad nisam bio ovako pesimistican u vezi titule
  • Zagi
    5.8k
    Dobro kakvo je ovo neiteligentno čuvanje tog prekida za 2:2?
    Svi stoje na 20 metara i nitko da se zapita , a kaj ako ne centrira sa POL JEBENOG TERENA?
  • db-izbjeglica
    13.6k
    Kakvom lakocom primamo golove ja ne mogu vjerovat.Efes Pilsen

    Hladno prime dva praktički ista gola u 45 minuta...
  • Neki tip
    19.6k
    Pristrane komentatore nabijem na krc. I brat koji inace bas ne prati HNL je primjetio pristranost.NitkoBitan

    E to me je najviše mučilo. Ključna primjedba! :victory:
  • Bruh
    901
    Postali smo u razmaku jedne ljetne pauze momčad sredine tablice...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.