• cron1ck
    1.6k
    Netko je rekao prekretnica sezone i slažem se s tim jer se sve vidjelo danas. Svaka utakmica će biti ovakva, jednostavno ne možemo spojiti cijelu utakmicu koncentracije i odigrati dobru utakmicu, sreća nas je davno napustila jer ona prati hrabre. Ako ne bude kvalitetnih priprema i pojačanja na zimu mislim da ništa od titulu, možete vi meni reći da je još rano i da sam pesimist, ali danas kad smo trebali pokazati frajerski mentalitet mi smo opet ispali luzeri i primili gol na samom kraju i to više nije slučajno da se gol prima na samom kraju.
  • dzg717
    961
    Brate mili bez ikakvog mehanizma u igri, ja stvarno ne vidim koja je svrha nase igre
  • boem
    309
    Čime Marin zaslužuje minute?
  • Majki2111
    2.8k
    ostalo mi od pred par dana...
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Uzas uzas uzas uzas uzas uzas uzas uzas uzas uzas
  • dZg1986
    404
    Čestitke nesposobnoj upravi koja je davno trebala odletjeti na nepotrebno izgubljenih dodatnih 2 boda iako se moglo to riješiti još poslije Plzena
  • Orc123
    5.9k
    Jbt cak ni kekova Rijeka nije izgledala dominantnije od ove skromne Rijeke......
  • striko
    1.3k
    Nema više pobjedničkog mentaliteta. Bas suprotno, vodiš i znaš da nećeš pobjedit. Jakire hvala i zbogom
  • Do kraja2023
    140
    Nemamo igru, nemamo standardnih 11, svaku tekmu dobijemo min. 1 gol.
    -9 iza tovara
  • Benito
    616
    Ovo je čisto volja i želja igrača na terenu, boli me briga ko je trener i da nema trenera na terenu ne bi mi gol zabili nikad ako si koncentriran i fokusiran kak treba a pogotovo ne ovakav drugi gol , ovo je postalo toliko žalosno i jadno da više ne mogu gledat
  • miro
    3.5k
    -9 i u međusobnim utakmicama 0-0-2
  • Bruh
    901
    Sad za kaznu sopića zaposlit
  • ruicosta
    93
    Cekamo obracanje trenera da objasni kako su momci bili dobri i cvrsti ali da se neki moraju zapitati i pogledati u ogledalo.

    On je sve dobro napravio, kao i uvijek.

    Nadam se da mu nece biti prevelika guzva sutra na burzi u Zvonimirovoj
  • striko
    1.3k

    Jedan igrač ispred njega i ne smije ici ma dribling. Pena
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.