• Sixthway
    298
    Gledam Ristovskog sav depresivan ,utučen tokom utakmice nije kao prije kad je dizao I motivirao momčad , kaj se dogodilo igračima dali je nešto između njih puklo nebi znao reći ali govor tijela igrača pokazuje nisu ko prije. Ja bi ih prvi najradije postrojio ali kakvi god tutleki bili i oni i trener moramo ih podržati jer u suprotnom tonemo još dublje. Naš fokus mora ići na upravu.
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    cijeli jebeni dan našpanan jer sam mislio da ih imamo, pa di ovog ima u p.m.
    suosjecam sa svakim zonasem ovdje, izdrzite jebiga...
  • BBB Sibenik
    4.1k
    Kakav prijelazni rok, ljudi moji na zimu ne mos napravit remont ekipe. Nisu u stanju ni dva kvalitetna igrača dovest, sad tu neki misle da ćemo okrenut sezonu nakon zimske stanke. Prekinimo bit u zabludi, uprava ništa ne radi kvalitetno, il ne zna il ne želi. Vise nije ni bitno, mazu oci navijacima od početka sezone.
  • IceMan
    1.6k

    Njima treba ekonomist koji će im srezat ove bogate i milonske ugovore za 60-70%.


    Ničime nisu zaslužili ni ugovore takve ni dres Dinama.
  • Kepec
    5.1k
    Kada komentari po društvenim mrežama, kafićima, tribinama, forumu postanu sarkastični prema igri, treneru i igračima onda se zna do kojeg niskog nivoa se došlo.
  • Droljo
    6.4k
    Pa vjerojatno otrijezniti se pošto ovo nije nadanje nego očekivanje čudasuperhik

    I opet, šta ja ko navijač mogu? Još jednom učlanit sve ukućane u ilici? Jel bi to pomoglo? Ili da odem reći perasici da je glupa i da to tak nejde? Frende, pokušavam bit optimist. Nije lako
  • Petar86
    638
    Izgubili smo, potiskujen svu ljutnju i gledan prema nedilji nadajuci se pobjedi u rijeci, jel to tjesenje ili sta, iz tjedna u tjedan
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    da ne ostane sve na kuknjavi:
    perkovic - prolazna ocjena izgleda ? dobili smo bar nešto
    sučić ima više smisla uz mišića ili ćemo gurati i dalje bulata ?

    ostale bolje ne komentirati, osim bravo zagi, da je branio nevistic valjda bi primili jedan dva vise
  • Petar86
    638
    Jesan ja jedini misljenja da ne triba zalit na suce nego biti ljut sto jednostavno nismo bili bolji, vise pucali i na kraju krajeva i zabili... nemojmo biti tovari koliko god nepravedno bilo
  • Kepec
    5.1k
    Jebem ti bFilip 91

    Filipe crni filipe
  • BBB Sibenik
    4.1k
    Najbolje odjebat ovu Europu, neće nama ništa puno dobrog donit ove godine. Love slabo a boga mi i koef.
    I ovako smo loši za HNL još i to ganjat paralelno. Jbg vječni sam optimist, al sad već triba bit realan
  • IstinaZaDinamo
    1.6k
    Znaci gledam sliku zaledja i ja ga ne vidim, jos jedan dokaz da se VAR sranjem moze manipulirati itekako

    Mislim da Jakir ovo nece prezivjeti, a i ako bude onda je u nedjelju navecer bivsi sigurno...



    Predlazes da puste ove dvije preostale utakmice ili sto tocno?
  • miro
    3.5k
    apsolutno

    Ova sezona je ta u kojoj se mora napraviti rez
    Povuci Živkovića i uigravaj ga s Perkovićem, ALI PRVO im daj trenera koji je u stanju to napravit

    Kačavenda, Stojković, Baturina, pa i Vidović ima tu puno potencijala

    Ljubu stavit u vezni red i vidit jel može ili ne

    I još jednom, znam da sam dosadan, ali moram - Perić, Moharami, Emreli nisu igrači za Dinamo
  • Svi na Sjever
    2k
    Svaka Dinamova utakmica je šok ove polusezone, al veceras mi je jos veci šok bilo saznanje da je mali Perković bio u zamrzivaču 4-5 mjeseci.

    I to kod dva trenera,na dnu škrinje.

    Čestitke mali što nisi potonuo , pokazao karakter a i kvalitetu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.