• Ali
    2k

    Nitko nije rekao da smo bili dobri. To je jedna tema.
    Ali realno ovo je kriminalno vodjena utakmica od strane suca ito je druga tema
  • Filip 91
    581
    U Rijeci gubimo sa hendikepom...
  • Orc123
    6.1k
    Najbolje mi cuti opet kako trebamo skupiti glave....daj me nemoj hebat...ocito nema energije za to! Pa mijenjajte nwsto! Uprava? Gdje vam odgovornost!?
  • Boysica
    471
    Ne pamtim tak losu sezonu ... Ovo je katastrofa
    Ne zazivam nista al nisu zasluzili huk sa sjevera
  • Ali
    2k
    Nismo potvrdili ono protiv lokse...
    To je trebala biti prelomnica, sretno smo zabili , ali nismo nakon toga potvrdili tu pobjedu. Usli smo mlitavo u varazdinu i umjesto da ih zgazimo i nastavimo sa pozitivpm nas nema nigdje
  • diebalo77
    174
    Dobra predstava vrhunski Sučić
  • Orc123
    6.1k
    Sucic veli da cwstita deckima da smo bili puno bolji...strasno
  • Neki tip
    19.6k
    Čekam izjavu Jakira, dočekam Kulenovića i Sučića koji "čestita svojim dečkima". :yikes:

    Žao mi njega, žao mi mene, dosta je.
  • Mlađi referent
    11.4k
    U kakvoj iluziji ovi momci žive. Već duže vremena.
  • Orc123
    6.1k
    Ovaj Jakir je i na njih populisticki djelovao....uzas
  • Raul
    111
    Prvih 20 minuta smo bili bolji, do poluvremena Viktoria mogla zabiti 3. U nastavku Viktoria držala utakmicu pod svojom kontrolom. mi nismo ništa posebno napravili. Po meni smo zakinuti za penal, da smo ga dobili i zabili tko zna što bi bilo, a ovako smo u grdoj situaciji. Moraju igrači što prije ovo zaboraviti i probati na Rujevici doći do pobjede što neće biti lako s obzirom na igru i samopouzdanje.
  • cibona
    1.9k
    A i mi zivimo u iluziji bome. Precijenjujemo vrijednost nasih igraca. Ok, ne mislim na kulenovica, menala i marina koje smo mozda i previse popljuvali, vec na tzv senatore koji vec mjesecima igraju ispod svake razine. Misic, ristovski, ljubicic, a i baturina.
  • diebalo77
    174
    Sudci krivi
  • Eduardo
    18.1k
    Ova reakcija govori koliko smo izgubljeni :groan:

bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.