• Mali Zeus
    13.5k
    Treba vratit Bišćana.
  • BBB Sibenik
    4.4k
    Nemoć, tuga, jad, čemer, kad i zaslužiš bod vcrs onda nemas srice
  • criticus
    2.3k
    Jedino što moramo je radit pritisak na mumiju i vlatku. Odlazite odlazite odlazite. Ima li novinara u ovoj državi ijednog.
  • Juznjak
    3.8k

    Tko to “mi”? Jedini trener prema kojemu smo svi (doslovno svi) bili užasni je nažalost Ante Čačić. Prvi sam ja jedva čekao da ode. A ako ćemo okrivit trenere za rezultate u ovoj sezoni, onda se ni Bišćan ni Jakirović više nikad ne bi trebali baviti tim poslom. Kad trenutna uprava ode, onda nas možda krene. Kažem možda jer ovo što su učinili od Dinama je sramota i katastrofa.
  • Ali
    2.2k
    Mi smo ljuti i to opravdano, ali kad pogledas real.

    1.Nama su sudili penal jer je lopta sa leđa pogodila u skoku u ruku . Kam da ruku si metne u dzep, probaj skociti bez ruku? Na deset centumetar bez da igrac vidi putanju lopte.
    2.Zatim ne svira penal gdje golman promasi loptu i pomete napadaca (sjetimo se svjetskog i penala protiv argentine gdje je livi stajao i sviran penal)
    3. Zatim ponisti gol jer povuces liniju na ruku za offside ??? Da ga je tu gdje si povukao liniju pogodila lopta svirao bi ruku zar ne???
  • Nisi više onaj isti
    130
    Daj banajte ove hvala grci, kaj slavite gol i ostale gluposti
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Ako ima ista dobro u ovoj večeri, to je da su mi najbolja pijanstva bila poslije Dinamovih kataklizmi, a danas se čini da će biti antologijskoPaggini

    :heart:

    Jako sam tuzan covjek
  • Efes Pilsen
    8.4k
    Na stranu Sergej koji mora otic, ali ovi jazavci su dobili 2 penala bez jebemti i ako je ono zalede Ristovskog ja sam pop.
    Jakir mora bit bivsi neovisno o sudackim odlukama. Klub kao Dinamo si ne moze prisutit igrat samo sudacku nadoknadu.
  • badjibadara
    3.2k
    Nikad mi neće biti jasno zašto nisu dovedeni igrači tipa Traore, Laszlo… kada smo ih mogli dobiti za kikiriki i lakše prebroditi tranziciju. Ovako ponovo imaš gro blijedih igrača sa kojima ne možeš ništa, upravu duplo goru, jedino je trener mudonja koji će dignuti ekipu i dovesti pojačanja.
  • sport
    3.4k
    Treba dočekati Petkovića,Stojkovića,Kačavendu i uz par ciljanih POJAČANJA se ne bojim za proljeće,međutim pitam se tko će živ dočekati kraj jesenske sezone i s kojom bodovnom razlikom.
  • badjibadara
    3.2k
    Bio sam sjeban nakon Shakhtara. Baš razoren. Ali ponosan. Danas. Danas sam razoren. I tup. Baš tup.
  • NitkoBitan
    17.9k
    Ma smijesno. Isli nam se Grci osvetit za ono. Ni sami ne znaju kaj su gledali kod povlacenje linije Viktorijinog igraca.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.