• Captain America
    17.6k
    Nije samo voditi momčad u Korpivnici nego i na Etihadu. Ako se predstavi interesantna projekt, ne vidim razlog zašto neki vrhunski trener ne bi došao. Mislim da je ipak bolje voditi Dinamo nego Udinese ili Hoffenheim.sebenico

    Ovako smo se tješili da ćemo privući prave igrače iz liga petice. Majer je rekao da je glavna razlika Rennesa i Dinama u trening infrastrukturi. Zašto se mučiti u ovoj kaljuži kad možeš raditi u uvjetima dostojnima 21. stoljeća?

    Da, imaš bolju infrstrukturu i igraš u boljoj ligi, ali nema rezultatskog podražaja, nema trofeja, nema takve navijačke emocije.sebenico

    Jako je glamurozno biti trener Dinama. Čačić je uzeo naslov, imao skoro identičan bodovni učinak ko Bjelica u LP pa je za 2 mjeseca već bio tjeran. Bišćan je ostario 10 godina u 4 mjeseca. Jakir je slavljen prije 2 tjedna, pričalo se o sezoni bez poraza, kalkuliralo se koliko će trebati bodova za iduću fazu natjecanja. Sada je atmosfera među navijačima nikad gora. Zašto bi netko pristao na to za kikiriki lovu ako može uzeti velike novce vani i raditi pod ipak manjim pritiskom.
  • Olmic
    3.6k
    pa bruno nece smjet pit
  • Nolifer
    8k


    Odmah nakon susreta na Allianz Areni nekim je nogometnim krugovima krenula priča da će Dinamo smijeniti Jakirovića i da kreće po Niku Kovača!
  • Krulek
    440
    Ako dovedu Niku Kovača nastradat će senatorska ekipa. Bit će trčanja, vježbanja na gomile, a s time i odlazaka iz kluba onih " nemoćnih i lijenih". Iako mi nije Kovač favorit za trenera Dinama, mislim da u ovom trenutku to ne bi bilo loše.
  • Omake
    2.5k
    Kovac ako nista je na svakom poslu izdrzao vise od sezone, najmanje utakmica vodio u Bayernu 55. Bio bi sigurno upgrade
  • Keyser Soze
    10k
    To nam baš sad treba, ne mogu senatori odlučivati koga bi za trenera. Ako trener želi trku i agresivnost, onda će boga mi trčat.
  • Jaro
    7.3k
    kovac ili "kovac" je ono kaj dinamu kao klubu treba... isto tako nacin rada u mladjom kategorijama treba prilagoditi modernim zahtjevima a ne da nas najbolji 18godisnjak izgledao kao 13godisnjak u drustvu vrsnjaka po europi - i u glavi (mlad je do 25e) i tjelesno i takticki.
    Bara je ovakav i onakav ali u zadnjem podkastu je rekao istinu: prije smo imali talent i nismo imali uvjete, vani nisu imali talent i nisu imali uvjete. Sad su vani izgradili uvjete pa su preskocili tu nasu prednost u talentu...
  • dzis
    807
    Nema dalje za Jakira nakon ovoga
  • Jurki
    11.6k
    ako vec mora biti neko nas.. nek onda bu Kovac.
    Nek ih nagazi i nagari da pisaju krv za taj ugovor koji zarade.. nek im krv vadi prije dorucka..
    Nama treba Attila Bic Bozji, a ne frendly trenercic koji se usere kad vidi onog zalizanog cetnika.
  • GOAT
    1.2k
    Juric u Romi
  • Sajla
    5k
    Samo jednu želju imam, moj živote ludi
    Da nam Jakir ne bu trener kad se sutra zbudim

    lijekovi.jpg
  • Droljo
    8k
    Nek ih nagazi i nagari da pisaju krv za taj ugovor koji zaradeJurki

    Točno to!
  • Big Daddy
    1.1k
    https://www.24sata.hr/sport/dinamovi-se-celnici-odmah-nakon-slijetanja-iz-munchena-sastali-i-odlucuju-o-jakirovicu-1005163?fbclid=IwZXh0bgNhZW0CMTEAAR3bbRr4YISr3ZMq70RARP0Sv96MEyrWkXAgflJ8vJowTpqs8Oifzm-qTyc_aem_DR9IEib-9R1tT8Pa7bluPg


    Dinamovi se čelnici odmah nakon slijetanja iz Münchena sastali i odlučuju o Jakiroviću!

    Nakon podneva Dinamova je delegacija sletjela u Zagreb i odmah su čelnici otišli na sastanak. Na kojem odlučuju hoće li Jakirović nastaviti voditi momčad, nakon dva posrtaja (1-1 s Rijekom, 0-1 protiv Hajduka) i blamaže u Münchenu

    Odmah nakon susreta na Allianz Areni nekim je nogometnim krugovima krenula priča da će Dinamo smijeniti Jakirovića i da kreće po Niku Kovača!

    Tjeraj
  • Droljo
    8k
    Sad kad izađu sa priopćenjem da čvrsto stoje iz trenera idem se sam bacit na glavu sa mosta u kutinicu!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.