• KaJJe
    229
    Ja se ipak nadam dobrim vijestima danas. Maric sigurno zeli skinut prefiks VD, a ovakvom igrom i rezultatima ce jako brzo doc i sam Maric i njegova pojacanja u pitanje.
  • Mali Zeus
    12.5k
    Peca se Terzić navodno.

    Dont shoot the messenger.
  • Zagi
    7.6k
    Joj nemojte ljudima davati lažnu nadu sa Terzićem.
    To će onda postati očekivanje , pa posljedično svaka realna opcija će izgledati loše.
  • Mali Zeus
    12.5k
    ↪Mali Zeus Jel to neka insiderska?Dragon1Warrior123

    Da, al uzmi s velikim zrnom soli.
  • sebenico
    552
    Znači nerealan je Terzić, nerealan je Kovač, a realni su Sopić i Čabraja. Jel Dinamo igra ligu prvaka, jel 40. klub na uefinoj ljestvici? Ajmo malo ambicije, ''budimo realni, tražimo nemoguće'' je stara francuska izreka. Jel želimo napredovati ili ostati u kaljuži hnl-a? Trener treba biti najplaćenija osoba u klubu, a ne da mu neki zaslužni određuje tko će igrati.
  • Dragon1Warrior123
    3.2k
    Joj nemojte ljudima davati lažnu nadu sa Terzićem.
    To će onda postati očekivanje , pa posljedično svaka realna opcija će izgledati loše.
    Zagi

    Ma pusti, mislim da su ljudi samo sretni da je plan valjda onda smjenit ovog klauna...
  • Captain America
    17.6k
    Trener koji je prije 4 mjeseca vodio momčad u finalu LP i zarađivao 3 i pol milijuna sigurno može naći angažman u ligama petice umjesto da dođe ovdje voditi momčad u Koprivnici i zarađivati možda milijun eura godišnje.

    Veće šanse su bile da dođe Modrić ovo ljeto nego da dođe takav trener koji nema nikakvu vezu s Dinamom pa da ga se na emociju pokuša dovući.
  • emilperska
    5.4k

    Da si mi rekao da se pregovara sa Sopićem bio bi sretan jer postoji plan da se ovog riješimo..
  • Doktor Kunić
    3.4k
    Da, al uzmi s velikim zrnom soli.Mali Zeus

    Koliko i ovakav post probudi nadu i kakvu takvu pozitivu u navijaču Dinama nakon ovog sinoć. Daj Bože :pray:
  • Orc123
    7.8k
    iz tvojih usta u Bozje usi.....pas m... Ne čijem ali tad bi popio rakiju onako na eks!
  • Droljo
    8k
    Možda nekog francuza kad nam je to drugi jezik u klubu. Samo da ne bude reciklaža opet.
  • sebenico
    552


    Nije samo voditi momčad u Korpivnici nego i na Etihadu. Ako se predstavi interesantna projekt, ne vidim razlog zašto neki vrhunski trener ne bi došao. Mislim da je ipak bolje voditi Dinamo nego Udinese ili Hoffenheim. Da, imaš bolju infrstrukturu i igraš u boljoj ligi, ali nema rezultatskog podražaja, nema trofeja, nema takve navijačke emocije. Ja nisam objektivan jer bih izabrao Dinamo prije Reala, ali mislim da ima takvih ljudi koji žele nešto graditi i stvoriti, a ne samo iz tjedna u tjedan preživljavati na klupi nekog kluba bez ambicija.
  • Jaro
    7.3k
    Samo svabo... (Kovac i Terzic su tak Svabe).
  • Zg123
    212
    24 sata pisu da se ide po Kovaca u slucaju otkaza Jakiru. Iskreno ne bih bas Kovaca, on je konfliktan lik i svugdje je bio u svadji sa igracima, ne znam da ijedan igrac ima ista dobrog za njega reci
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.