• Nevo7
    764
    Niko Kovač i Arijam Ademi su krvni neprijatelji. Između njih je preveliki animozitet, tako da ako će se nekaj svlačionicu pitati, on neće biti. Osim ako idu na čišćenje svlačionice, a sa time kasne tri prijelazna roka.
  • rioda
    4.8k
    Ma kakav Ćorluka, čovjek je do sad vodio jedino cigane iz Paraga u utakmici za Knjazovu emisiju. Njega eventualno pridružiti u stožer pa za koju godinu gurnuti na poziciju
  • emilperska
    5.4k

    Razmišljao sam o tome, ali nisam htio napisat. Ademi je radi njega promjenio repstaciju..

    Nadam se da je Ademi nebitan kao igrač jer više nije rang Slavena. Nek bude pomoćnik Banoviću u juniorima..
  • Paggini
    19.6k
    Terzić
    Kovač
    Bjelica

    Moj neki renking želja i željica
  • San Lorenzo
    15.3k
    Kovač je lik koji nema socijalne inteligencije, guranje strogoće na silu više ne prolazi, nije mu prošlo u Bayernu, Wolfsburgu, Monacu, ne bi ni ovdje.
  • Bosskovitz
    11.7k
    ako će se nekaj svlačionicu pitati, on neće bitiNevo7

    Ne znam zašto bi se svlačionicu pitalo.

    Odgovornost ide odozdo prema gore, ne obrnuto: igrači odgovaraju treneru, trener sportskom direktoru, sportski direktor upravi, uprava predsjedniku i izvršnom odboru, oni skupštini, a skupština članovima. Igrači nisu faktor u odlučivanju tko će biti novi trener.
  • Big Daddy
    1.1k
    Niko Kovač će Petka poslati na tribinu. Za početak i više nego dovoljno. Onda ce vidjeti tko se jos želi zajebavati.
  • Draž
    1.3k
    Ako ne piše "Germanijak doznaje: ..." ja ni ne otvaram članak
  • Peškaman
    4.2k
    Terzić,Kovač,Bjelica,Kek,Garcia (bivši trener Istre iako teško jer je trener Arouce)
  • eol12
    588
    Za Kovača ne znam, premalo sam pratio njegovu karijeru da tu pametujem. Za Bjelicu neću biti razočaran ako dođe, Terzić je nerelalan.
  • emilperska
    5.4k

    U teoriji si u pravu..
    U praksi je u Dinamu dosad bilo sve samo ne to..
    Ako Kovač bude novi trener, to samo znači da će netko slomit pičku senatorima i da su maske pale..
  • Mali Zeus
    12.5k
    Evo Ničota spominje i Čarlija i Sopića. Jebo me pas ak lik samo ne piše o imenima koje je vidio ovdje da se spominju i od tog napravio tekst.
  • Zg123
    212
    A otkud vama da se svlacionicu nesto pita i da senatori tu prednjace? Pa jedan Ademi ulazi s klupe, cisto sumnjam da on vodi bilo sta jer je postao rotacijski igrac. Ristovski? Ugovor mu istice za 9 mj a niko mu nije ponudio novi, znaci mislim da mu je poruka jasna. Misic? Odradjuje svoje korektno, ne vjerujem da je tip koji se puno istice u svlacionici. I tu je naravno Petko za kojeg isto sumnjam da je neki revolucionar, ali sigurno da bi ga malo trebalo posjesti na klupu jer ovo kako on igra je ispod svakog nivoa
  • Paggini
    19.6k
    Kek je svima nama mokri san, ali ima super posao i poziciju u Sloveniji, šta će mu sad ovo sve skupa. A i mislim da je simpatizer tovara, pa mi to a priori stvara nelagodu.

    Corluka je zanimljiv i volio bih da bude dio stožera idućeg trenera, pa kad za godinu dvije dođe vrijeme da preuzme uzde, ako je taj kapacitet.
  • Toni90d
    388


    Mogli bi promijeniti to u : Germanijak saznaje od ZoneDinamo.
    Sve što su oni saznali, to su ovdje pročitali.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.