• Patak
    2.2k
    Iznimke koje potvrđuju pravilo da ako je klub stabilan, ako ima dugoročno trenera imati će u uspjeha. Gdje je sad Auxerre?, u drugoj ligi gdje bi bio da nije imao 40 godina istog trenera. I koja je kvalitetna razlika između Krznara, Čačića, Bišćana i Jakirovića? Po meni su tu negdje i sad bi reciklirali jednog od njih ili Tomić, Toplak, itd.. Tu nema nikakve stabilnosti jer trener isključivo gleda kratkoročno, uvijek u strahu od otkaza, ne daje priliku mladim igračima, nema nikakve dugoročne vizije jer mu je rok trajanja osam mjeseci. To je put kojim Hajduk ide zadnjih 20 godina, a mi da sad promijenimo trenera imali bi četiri trenera u jednoj kalendarskoj godini što mislim da ni oni nisu tako nisko pali. Nije da će nam Guardiola pokucati na vrata. I još su te smjene smokvin list upravi da pokaže da nešto rade.
1234Next
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.