• NORTE
    9.2k
    Trebalo bi se dosta pomučiti pronaći koji je trener upisao pet važnih poraza u tako malo utakmica i nakon toga ostao na klupi.
  • Neki tip
    19.3k
    Trenutno 30% registriranih članova zone i dalje žele gubitnika na klupi, dakle ti ljudi ili nisu navijači dinama ili žele zlo ovom dinamu iz nekih interesa.NORTE

    U jebate, Kim Jong Un bi sigurno bio ponosan na tebe. :blush:
  • Bosna86
    11.6k
    Ja bi također sve progutao da vidim ideju i viziju.marcio amoroso

    Evo me isti sam takav… Da gledam Zivkovica umjesto Šutala i Perica ili Koscevica umjesto Kulenovica, ne bi a rekao… O Vrbancicu da ne govorim… Juce mi je izletio neki mali iz Parisa… 17 g, 50+ utakmica

    Samo da je netko na početku sezone izašao i rekao, ljudi senatori su svoje odradili, slijedi nam sezona tranzicije, strpite se i dajte podršku igračima… Vjerujem da pola ove muke ne bi prolazili
  • Sajla
    3.5k
    Samo da je netko na početku sezone izašao i rekao, ljudi senatori su svoje odradili, slijedi nam sezona tranzicije, strpite se i dajte podršku igračimaBosna86

    Da je to netko rekao, jako se ne bismo složili s njim jer je ovo sezona u kojoj se mogao izboriti direktni plasman u LP što donosi veliku lovu. Ali bi to značilo da netko ima plan, viziju, ideju - makar i pogrešnu. Ovako imamo stihiju, provlače se priče o remontu na zimu i spominju nekakvi Hoxhe za višemilijunske cifre?! Ima ona poslovica o miševima koje vodi lav i lavovima koje vodi miš. Ja trenutno vidim samo miševe i pokojeg štakora, a svi se zavukli u rupe. 2023/24 - sezona samouništenja, na svim razinama :(
  • NORTE
    9.2k
    Ima vrlo elokventnih zagovarača gospodina Sergeja koji su otvoreno istaknuli da ih ne zanima europsko natjecanje ove sezone.Mali dioničar
    Sve više sam uvjeren da dinamo neće prezimiti, a to čak i ne mora biti loša stvar, dapače tada bi sigurno uslijedile promjene.

    2023/24 - sezona samouništenja, na svim razinama :(Sajla
    Izgledalo je tako i prije početka sezone, svaki potez uprave je bio dinamoubilački.
  • Mrvica
    3.3k
    Kad sam vidio da Jakirović dolazi u Dinamo, ne mogu reći da mi nije bilo drago. Rezultati sa Zrinjom, posložena Rijeka i činio mi se lik koji ima autoritet i zna šta radi (očito dobro priča). Prvi intervju sam stvarno sa oduševljenjem pogledao i slušao ga cijelo vrijeme, reko napokon netko ko će posložit svlačionicu i bit će to to. Ali nažalost razočaran sam jer je ovo teški kriminal, barem vrati igrače na prirodne pozicije pa gubi jebem mu mater već ako trebaš gubit, ali ovo baš nema smisla. Prvi poraz sam bio lud, i kako se bližila ova tekma protiv Plzena sve manje i manje nerviranja, čak sam i bio hladan jer nas je doveo do toga da je poraz za očekivat. Najgore je to što će uprava nakon njega kao što je rečeno dovest nekog ''privremenog'' kao što je bilo posljednjih par trenera i to je postalo iritantno.. Moju potporu je imao kad je dolazio u Dinamo i imao sam velika očekivanja od njega, ali sad nema jer ima toliko nelogičnih poteza i ekipa je dovedena do toga da je kanta za napucavanje, predmet sprdnje čak i u HNL-u. Nadam se da će se to promjenit, a Jakirović ako ostane iskrenu sreću mu želim u tome da trgne momčad i da se napokon Dinamo probudi..

    A upravu nabijem na kurac kao i mnogi.
  • NORTE
    9.2k
    ZM 2015dinamozivivjecno
    Dobro, on je ostao trener iz očitih razloga.
    Ako ti se da nabroji tih pet njegovih poraza, od koga i u kojem natjecanju.
  • Jaro
    5.6k
    izgubio je 4 od 5 - 2 put Olympiacos, Rijeka i Split, a izmedju se ugurala pobjeda protiv Zdralova u kupu. 5 zaredom tesko da itko ima...
  • Vrdjuka
    46
    Samo da podsjetimo 37% od 150 forumasa i dalje zeli ovog trenera! :clap: :ok:
  • Captain America
    13.8k
    Samo da podsjetimo 37% od 150 forumasa i dalje zeli ovog trenera! :clap: :ok:Vrdjuka

    Prognoziram novu ovakvu anketu oko 15.12.
  • Fanboy
    2.2k
    Prognoziram novu ovakvu anketu oko 15.12.Captain America

    Pod naslovom možemo li osvojiti Drugu HNL u sezoni 2024/25 sa Jakirom na klupi..
  • Blueshadow86
    944
    Sramotna anketa, samo 65% je ZA otkaz ovome klaunu!
  • diebalo77
    173
    Samo Neno ovo može spasiti
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.