• marcio amoroso
    31.9k
    Treba li Sergej Jakirović i dalje biti trener Dinama?
    Vjerujem da se svi slažu da je kadar maksimalno oslabljen i minimalno pojačan, ali ima li trener krivice i jeli dobio dovoljno vremena da vidimo napredak? Jeli trener uradio baš sve šta je mogao da bi poljuljanu momčad stabilizirao?
    1. Jakirović i dalje na klupi Dinama? (165 votes)
        Da
        35%
        Ne
        65%
  • NORTE
    8.9k
    Kako nam i prije nije pala na pamet ova anketa...
    Ne znam smije li se komentirat ovdje, ako ne prebacite post drugdje.

    Trenutno 30% registriranih članova zone i dalje žele gubitnika na klupi, dakle ti ljudi ili nisu navijači dinama ili žele zlo ovom dinamu iz nekih interesa.

    Isto mišljenje se može preliti i na upravu, jer ovo napravljeno u zadnjih 2-5 mjeseci je neviđeno grobarenje dinama.

    Trener je sigurno sukrivac i za Petkovićevo stanje.
    Za poraze je veća krivnja uprave, ali je i njegova.

    Sparta 4:1
    Hajduk 1:0
    Ballkani 2:0
    Gorica 2:1
    Viktoria 1:0

    Kako vas Jakirevce nije sram?
    Imamo 3 boda u KL nakon 3 kola, europski koeficijent nismo digli ni za 0,01 u grupi KL, a u ligi i dalje zaostajemo iako i konkurenti gube.
  • Mali dioničar
    14k
    europski koeficijent nismo digli ni za 0,01 u grupi KLNORTE

    Ima vrlo elokventnih zagovarača gospodina Sergeja koji su otvoreno istaknuli da ih ne zanima europsko natjecanje ove sezone.
  • Efes Pilsen
    6.7k
    Mislio sam da moze, da ima kapacitet iznjet ovo, ali proslo je previse utakmica, a "najbolja" ideja mu je od prethodnika koji je Ristu na stoperu koristio da zaustavi Livaju.
    Bit ce bolje, repre pauza, kadar tanak.. Moze ne ic na jednu stranu tipa napad trpa, al obrana guta ili obrana beton, a napad sterilan, al da ne ide bas nista ne moze.
    Ponizen od Sparte, Ballkanija, pa i Gorice. Tovarland i Plzen izgubio na isti nacin. Inovativan i raznolik kao jednoslojni wc papir.
  • marcio amoroso
    31.9k
    Ja bi također sve progutao da vidim ideju i viziju. Ili da vidim stav. Ja kod njega ne vidim doslovno ništa. Nula, niente.

    Ne vidim da je momčad napredovala na psihološkom planu. Ne vidim da smo bolji obrambeno. Ne vidim da je nekoga igrača dignuo iz pepela. Ne vidim da gura nekog juniora i da ima neko otkriće. Čovjek nema doslovno ništa.

    Ne vidim jedan jedini argument da se njemu da prijelazni rok i da mu se ispunjavaju želje.
  • NORTE
    8.9k
    Ne vidim jedan jedini argument da se njemu da prijelazni rok i da mu se ispunjavaju želje.marcio amoroso
    Jeftinije je zadržat Jakira nego isplatit otpremninu i dat ugovor Bjelici, koji će onda i tražit pojačanja. To košta.

    Ta štednja im se više puta obila o glavu, sad će uprava dokrajčit dinamo u idućih mjesec i pol.
  • Šteco
    530
    Jeftinije je zadržat Jakira nego isplatit otpremninu i dat ugovor Bjelici, koji će onda i tražit pojačanja. To košta.NORTE

    Zanimljivo je kako su određeni forumaši za trošenje kada se razgovara o pojačanjima, a kada je trener u pitanju onda je problem dati dobru plaću.

    Mislim da je Jakir u nekom podcastu rekao da je praksa kod otkaza bila da se isplati 3-4 plaće. Nadam se da takav ugovor ima i u Dinamu.
  • marcio amoroso
    31.9k

    Mene najiskrenije u ovom klubu ne bi iznenadilo ništa. Ne bi me iznenadila ni prazna blagajna.

    O nekoj viziji, strategiji ili planu je suludo pričati. Klub danas funkcionira jadnije od nekog poluamaterskog kluba.
  • Kujtim Shalla
    2k
    Kod njega je sve nikad gore. Da se vidi neki pomak u igri pa bih rekao ima nade. Međutim nikad gore, bas nikad. Pa Igoru je presudio pora, od aeka, bojim se da ćemo izgubit prvenstvo prije nego ga maknu. Tako je bilo i prošle sezone dok nisu shvatili pa nas brko izvukao za kratko vrijeme. Ovo je užas, sav se pogubio, ili namjerno sve radi po neredbi, da ga se ponovo spominje da ne kažem koga. Kad je rekao da će ova garnitura uništiti klub. Just saying
  • Noel
    3.9k
    Svi ste dobro napisali. Ovo sa Jakirom nema rezultat,nema ideje nema vizije. Jednostavno nema budućnosti. Lažem ideje ima Brodić i Hoxha na zimu. Kao remont. Joj užasavam se tog Jakirovića koji ograničeni lik.
  • Facke
    1.9k
    Znaci kad je Jakir dosel vidla se je energija i da ta ekipa zna igrati nogomet. Al nako poraza od Sparte je dosle do velikoga pada i ja osobne mislim da je vec tu zaiskrile izmedu igraca i trenera. Po ovome kaj se sas vidi na terenu je jasne da izmedu Jakirovica i ekipe ne stima.

    A to iz ovih razloga

    -losa priprema utakmica Jakirovica
    -lose vodenje utakmice
    -ponasanje s njegove strane prema igracima pogotove prema novim igracima
    -forsiranje formacije 4231 bez krila
    -drzanje Ljube na levomu beku
    -forsiranje u vise utakmica Boske i prekesna reakcija da ga ze sneme iz momcadi
    -drzanje Misica u prvih 11 iak je totalne van forme
    -najavlanje da se bu rotirale a od toga nis
    -slaba minutaza Kaneku,Tiboru i tako dalje da ne nabrajam

    A to jos ni nisu sve njegove greske. On je jedan od najlosijih trenera u dugo dugo vremena
  • serbus
    3.5k
    Mene najviše muči da treneri koji dolaze kao da su pali s Marsa i nikad gledali d. Ispada da nismo ni trebali mijenjati Čačića jer svi nakon njega rade iste greške.
    Ono nije prošlo 3 puta ali kod mene bude tipa ovo Ljubičić na beku.
  • jaijivic9
    572
    Dinamo's squad is weaker this season , but since Sergej is in charge they are playing worse game by game, I am not looking for a miracle but even this weak Dinamo should beat the fu*king Balkani, the board are the main villians in this story but Sergej is not looking like the guy will somehow save the season, he is more like the guy who will serve the league in a plate for Rijeka or even worse Hajduk.
  • Sixthway
    241
    Ja sam na li-la da ostane ili ode , drži se samouvjereno nekako da može izaći iz ovoga. Svaki novi bi bio samo privremeni. Ako protiv Lokomotive stavi neke juniore I neke pošalje na tribinu onda će imati moj respekt
  • Ali
    1.9k


    Di je nestala tema "nismo isti"
    Sorry ali meni ovaj mindset koji si iznio ovdje je u totalnoj suprotnosti sa svim vrijednostima Dinama , a osobito ako se dičimo poviješću i Građanskim...

    Pusti se anketa i svi koji misle drugacije dobiju etiketu i mrze Dinamo ???

    Dakle nismo isti niti bi trebali biti kopija naseg hajduka koji je u teskim problemima jer su otpisali dio navijaca koji su mislili svojom glavom i mozda bili u krivu ali nisu se zeljeli pokoriti jednoumlju. I tako imaju situacoju da ljudi koji cetrdeset plus godina navija za hajduk slavi poraze hajduka na netu jer ih je sekta etiketirala i zabranila im cak i ulazak na stadion kroz exluzivu kupnji ulaznica clanove neke udruge.

    Nismo isti, i svi koji vole Dinamo pa makar i krivo razmisljalju ali cijenimo njihov doprinos ljubavi prema klubu jer nepostoji samo jedna ispravna misao. Pa necemo valjda raditi ankete gdje.mozes kliknuti samo na jedan gumb... u stilu one sprdnjesa tko je najbolji igrac hnl i tri ista ponudjenja odgovora.

    Nema predaje...
  • Imamo Dinamo
    3.2k
    Ja sam li-la, ali ne zato što smatram da Jakirović radi dobar posao, nego zato što sam mišljenja da naša uprava nije u stanju naći nikoga sposobnijeg od njega. Išlo bi se u povratak Krznara, Kopića i takvih, a u takvom slučaju bi radije ovog zadržao.

    Prije par dana sam napisao svoj post o tome što zamjeram Jakiru, ali je sve više manje ostalo isto, jedino je za promjenu pustio Vidovića da konačno odigra svih 90. Kaneko je dobio zadnjih 15 minuta, ali se samo uspio utopit u sivilo. Bojim se da bi mogao Jakir slično s njim kao sa Mikom. Dao Bog da se varam.

    Očekujem znatnu promjenu protiv Lokomotive (index najavio), sa dosta mlađih pa se nadam barem puno trke i želje za dokazivanjem, a ako tako bude ne bojim se za rezultat.

    Jakiru sretno, kakav god bio, još je naš trener i nadam se da će uspijeti ovo okrenuti, iako nisam pre velik optimist.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.