• Mali Zeus
    10.5k
    ma da nije do trenera, ma molim te lijepo.
  • Orc123
    5.9k

    Tebi je s ovim kadrom normalno izgubiti 4 od 6 utakmica zadnjih? Zezas se? Pa losi su igraci ali ne ovoliko!
  • hardek
    1.8k
    To ti je isto kao kad su za repku nakon 2 poraza pred mikrofon poslali Juranovića...

    I dalje ostaje da svi oni pričaju o nekim prilikama, a od nogometa ni n
  • Efes Pilsen
    7.2k
    Bulat broji svoje stative i posjed. Jedina prava sansa je ona Vidovica. Njihov golman nesiguran od prvog prekida, a mi ni da zatitramo.
    Puno igraca je van forme, a treneru se supak stiso. Nema tu srece, Bulat ti je najopasniji igrac, a u igri ti ostaje Misic.
    Ovaj kupus na kraju nije vrijedan spomena, potez mrtvog panicara kojem se stolica trese da "moze" reci da je bacio sve u napad.
    Od svega sto je napravio najvise bi smisla imalo da je ostavio Bulata i naredio ostatku da se baca u zoni od 20-25 metara.. eto, toliko smo opasni.
  • diebalo77
    174
    Igrači bojkotiraju trenera izgleda
  • serbus
    3.7k


    Ali nije u redu tvoje samozadovaljavanje na strance koje se dovelo a pljuvanju po "domaćim" niti jedan dovedeni stranac nije igrač za Goricu kamoli Dinamo.
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    Znači ja ovakvo rasulo sam vidio zadnji put dok smo se sramotili u Ligi prvaka pod raznim klaunima koji su nas trenirali u ta davna vremena. Znači sad pred kraj tekme, par puta jebeni Kaneko pokriva poziciju CENTRALNOG STOPERA???? A Perić i Bernauer (više Perić) ga samo gledaju ko telad u šarena vrata... Pozicijski općenito rasulo, guraju se konstantno po 3-4 igrača u mali prostor i sami sebi smetaju. Ne ubacuje se uopće normalno, Ljubičić i dalje lijevi bek makar sad više to nema ni u obrani smisla, napad odsječen od veznog reda jer ne znamo igrati bez Petkoviča, nitko ne zna jebeno ubacit...

    Ljudi moji pod Petevom i Marijom Cvitanovićem smo bolje izgledali, ovo ne da je loše. Ovo je KRIMINALNO!
  • Agramer86
    263
    Jeli moguće napustit ovo natjecanje?
  • Miro Vugrinec
    2.1k
    Cekajte ljudi moji, vi smatrate da dode tipa Mourinho da bi Kulenovic proigro? Moharami koji pliva stalno i ne moze centarsut pogodit? Drmic koji svaki loptu izgubi? Krila koja ne mogu proc 1 na 1? Stoperi koji od svake lopte naprave njima sansu?
  • Imamo Dinamo
    3.4k

    Bulat je naš najkonstantniji igrač ove sezone. Ima vrhunsku dugu loptu, zna se probit, zna fino uć iz drugog plana, a uz to ga krasi i fin ubačaj kako iz igre tako i izvan nje
  • Time
    580
    Cacic je za biscane,jakirovice i slične klop i gvardiola u jednom...
  • dinamozivivjecno
    1.6k
    Ja bi vam predlozio svima da se pomirite da od europe i hnla ove godine nazalost nece biti nista, lakse se sad nosim s time kad znam da ce to tako i biti nego da budem vjecni optimista i nadam se nerealnim stvarima a nemozemo pobjedit prosjecne ekipe poput ovih ceha danas ili Gorice i Ballkanija. Nismo mi ni svjesni kako smo drasticno pali u godinu dana a toga cemo tek bit svjesni na kraju sezone. i za kraj JEBEM VAM MATER SVIMA IZ UPRAVE, JESTE SAD SRETNI KLOSARI SMRDLJIVI. toliko od mene, lp.
  • Orc123
    5.9k

    Tako je! Nisu to igraci za prvih 11 dinama ali nit je normalno da se foesiraju isti igraci i onda ove ubacivas zadnjih 20min da ispadnu zrtveni janjci....sta se mene tice nek naprave selekciju nek potjeraju i strance sve osim Riste i mozda Emrelija ili Maxa! Ali onda moraju otici i Menalo, Marin, Halil, Kule, Drmic! Sve to nisu igraci za dinamo...fucka mi se jel ce igrati max ili ne ali pored ovakvih stopera moras nesto promjwniti! Sta je s Boskom, Pericem? Sve to ne valja nista...ni max nije igrac za Dinamo kakvog svi zelimo gledat.
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    Ali pazi ovo... NE MORAŠ IH STAVIT... Napravi jebeni pozicijske zamjene, ubaci Halilovića i unesi energiju u vezni red. Stavi Ristovskog na beka umjesto stopera. Doslovno bilo šta drugo nego što je naš najdraži i najpametniji trener napravio danas...
  • Mali Zeus
    10.5k
    čemu onda služi trener. Trebamo samo skupiti dobre igrače i pustiti ih da igraju. Jebeš automatizme u igri i uigrane akcije.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.