• Blueshadow86
    1.2k
    Vadi Mišića, čovjek nije u formi, a u ovoj utakmici kao da ga ni nema. I još ima žuti karton.
  • Zagi
    5.8k
    Baturina i Perić jako dobri ovu tekmu. Ne kužim vas.
  • jp23
    2.3k
    Izlazak Mišića bi značio da nitko ne silazi po loptu, a očito tako pokušavamo igrati.
    Ovi igraju relativno visoko, 1 igrač gotovo uvijek uz Mišića, a ovaj njihov 40 je uvijek uz Vidovića ili Baturinu, pa im desetka ide visoko. Prostora ima ako ćemo igrati nabijacinu, ali ne izgleda kao da ćemo toliko promjeniti filozofiju.
  • dinon7
    550

    To govori šta?
    Da dečki koji živi od šuta je najbolji igrač ekipe. Ekipa koja nema kreaciju, linije kretanja ne postoji, igra bez lopte ne postoji, kretanja nema.
    Koji je forte Bulata? Navedi mi 3 stvari koje su njegov forte..
    kreacija? Taktičko razumijevanje igre? Tehnički je jak?
    Jak na lopti?
    To govori šta…
  • Mlađi referent
    11.4k
    Idu sad standardne izmjene za ubit utakmicu.
  • jp23
    2.3k
    U odnosu na ostatak polusezone, apsolutno je Baturina dobar danas. No od njega se puno očekuje.
  • Zagi
    5.8k
    Ma ne znam baš.
    Imao 4-5 vrhunskih driblinga. Par dodavanja koja su zamalo postale mat situacije.
    U jednom poluvremenu i više nego dosta.
  • Orc123
    6k
    Koliko smo samo spustili kriterije kad je nekima ovo prvo pol. Solidno.....osim ovih bulatovih slobodnjaka ja doslovno nista ne mogu izdvojiti, a bome smo mogli i gubiti jer su oni nama iz igre slozili vise nego mi njima! Oni nama stvorili jednu stopostotnu sansu a mi iz igre nista! Jel Misic sam sebe povukao u izgradnji iza 2 stopera ili je to takticka zamisao nasega vrloga trenera?
    Znam zast ga je povukao iza, da bi ga oslobodio flastera umjesto da je sa ostalim veznim igracima rasteretio Miska on ga je sakrio!
  • i more je plavo
    891
    Nisam bio optimist, pa nisam ni razocaran, osim cinjenicom da opet nismo uputili sut u okvir gola.

    Sreca da nismo u Eurpa ligi, tamo bi nas neke brze momcadi razvaljivale.
  • jp23
    2.3k
    Ne kontriram, kažem, danas je odličan, ali par navrata zbog mladosti, krive odluke (dodavanje Emreliju iza leđa, dodavanje na lijevu / u obranu dok su na desnoj sami bili Moha i Špikić
  • Jurki
    9.6k
    Ovo kaj mi igramo je za 2. ŽNL juniori.
    Smece od nogometa. Fuj.
  • IstokKa96
    611
    @jp23 tocno, ali njihov napadac igra prakticki flastera na Misicu koji jos ima zuti i definitivno je iskljucen iz igre na sve nacine.
  • Agramer86
    263
    Bože, fala ti kaj nismo ušli u LP. Primili bi jedno 45 golova
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Ide Taki asist jebite se
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.