• Ivdzo11
    4.2k
    Onaj Ljubicic je najveci propuh na svijetu... Ajd kad vec pliva u obrani da on daje tocne paseve kao vezni... On svaku dize na 2 metra i promasi igraca za otprilike jos toliko... Tjeraj ga na klupu....
  • Mihaljević
    9.9k
    Mišić treba na hlađenje a Ljubo vezni red. Perković na klupi je sramota.
  • Orc123
    8.1k
    Veli Vidovic da smo izdominirali? To im valjda trener rekao ili nisu svijesni niceg!
  • San Lorenzo
    15.9k
    Kaže Vidović da smo IZDOMINIRALI! :rofl:
    Fenomenalno, nema nikih problema, neće nas lopta.
  • diebalo77
    212
    Koje izjave Čista nesreća bili smo najbolji
  • Common Sense
    804
    Ni sa tim promjenama se ne bi ništa promijenilo. I ti koji su na klupi su sve hendikepirani i limitirani igrači. Mi možemo sa sigurnošću pobijedit samo Rudeš, Istru i eventualno Belupo, sa svima ostalima u ligi smo kvalitetom u 5-10 deka.
  • Mali Zeus
    13.2k
    Vidović i Bulat daju izjave.

    Gdje su senatori
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Ok, a koju je to sansu promasio Kulenovic veceras? Drmic? Sve je prstalo od sansi samo lopta nije htjela u gol?
    Na papiru imamo kreativnu vezu Misic, Bulat, Baturina, Vidovic, a u realnosti se sudaraju. Pa nemojte me jebat da ovaj vezni red nije dovoljan za 2 sanse po utakmici.
    Jakir je zagrizao vise nego sto moze progutat, pogubio je konce u doslovno svakoj utakmici gdje sr trebao vidjet trenerski potpis. Odes u Prag sa 2 gola prednosti, pa da ni bunker ne znas odigrat. Jebeni Islandani uzmu bod Lilleu, on ne moze ne izgubit s manje od 2 razlike. Ono na Kosovu je bilo jezivo lose, a ovo veceras sta..
  • Facke
    3.6k


    Problem je kaj je Jakirovic najkasnije poslje Balkanjina izgubil poverenje momcadi a ja sam uvjeren sa se to desile puno ranije. I tu ti je kraj price i to se s aviona vidi. Ne stima izmedu Jakirovica i momcadi. Kaj bu sad Bernauera hitil v Juniore zbog jedne greske? A van Dijk je za Perica. Po mene je vidljiva jedna stvar, dosle je do pada velikoga poslje Sparte. I od onda nis ne stima. A to se ceste dogada , da jednostavne izmedu trenera i momcadi ne pase. I tu je price kraj. Gotove. Ne pase. Prve Jakirovic ne vjeruje svojim igracima i kak ta do funkcionera? Nikak. I to ti je rezultat. Dobil je denes priliku. Prokockal ju je.
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    GLAVA ME.BOLI KOLIKO SAM IM SE NAKEBEOOOO MAJKE NA KRAJU

    SVE SAM IH POSLAO KUCI PREPLACENE PICKE MAJKU VAM JEBEM

    GLAAVAAA ME BOLI MAJKU LI VAM JEVEM NA KOGA JA TROSIM OVAJ KRVAV NOVAC

    JAKIRE LAKU NOC , VLATKICE SPAVAS LI MIRNO

    POZZ OD GRAZA SVIMA KOJI PATE
  • hardek
    2.8k
    Garantiram životom da njima Jakir nakon svake utakmice govori da su najljepši i najzgodniji
  • Benito
    876
    Kad vidim da Kulenović utrčava na teren moždane stanice mi krenu propadat
  • Captain America
    17.7k
    Gdje su senatoriMali Zeus

    Livi je u Feneru. Šutalo je u Ajaxu. Ivanušec je u Feyenoordu. Orša je u loži. Petko je ozlijeđen. Aki nema pravo nastupa.
  • Jurki
    11.7k
    Imate pare, cajke i kurvetine, a igrate ko picketine.
    Bitno da bu plaćica sjela.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.