• veselko tenžera
    2.1k
    Veseli me Rog, solidnih zadnjih 20ak minuta gdje smo stvorili neke sanse. Nedostajao mi je Dinamo :love:
    Jedna stvar mi nije nedostajala, pokušaji driblinga Arbera Hoxhe :smile:
  • hardek
    2.8k
    Nismo odigrali bajnu tekmu, al jebemu pa imali smo barem 5,6 odličnih prilika. Ovi ukrajinci ni sami ne znaju kako vode s 2 razlike
  • sanjinlego
    3k
    Ogiwara i Kacavenda ipak na zagrijavanju?
  • Miro Vugrinec
    4.7k
    Izgleda da sam u pravu za vrbančića.. spor, svilen.. morao bi on jebačku loptu i dribling imat te brozova pluća da bude blizu baturine kroz godinu dvije...Droljo

    Složio bih se s tobom za Vrbancica. Nikad me ničim nije specijalno oduševio. U Dubravi je bio osrednji igrač, a ovdje se znao stvarat hype kao da je bolji od Baturine
  • Orc123
    7.8k
    je, reko sam ti da ce dobiti 30 minuta....
  • E46
    634
    mozda zato sto je ruzinjav pa se izdvaja, al po ničemu on tu ne dominira da kazes vau igrac.
  • Mali Zeus
    12.5k
    Dobro je da su ljudi strpljivi oko Vrbančića.
  • Miro Vugrinec
    4.7k
    Dobro je da su ljudi strpljivi oko Vrbančića.Mali Zeus

    Kakvi strpljenje, nitko dečka ne pljuje. Vise se pljuju oni koji od nečeg sto nije nimalo spektakularno rade spektakularno. O Vrbancicu na temelju ničega si mogao pročitat od nekih stručnjaka ovdje da je i veći talent od Baturine, da treba dijelit minutažu s njim i bla bla. Ima dečko određenu kvalitetu, ali npr ništa vise od malog Pavica, čak bi rekao i da je Pavić puno ozbiljniji
  • Droljo
    8k
    Dobro je da su ljudi strpljivi oko VrbančićaMali Zeus

    Zaziva mu se minutaža ove sezone ovod a ja mislim kako nema mjesta za njega sada u ekipi. Možda sezona u belupu, istri, šibeniku pa nek se proba nametnuti. Posudbe su se pokazale super za mega talente (a puno vas tvrdi da on to je)
  • Orc123
    7.8k
    Ali stvarno jako malo Vrbancic pokazuje...nadam se da ce to biti bolje jer ovo je premalo za potencijal koji ima....
  • Olmic
    3.6k
    Bravo Arber
  • San Lorenzo
    15.3k
    Sad se i ovaj razbranio.
  • GOAT
    1.2k
    Realizacija je bas kriticna
  • Droljo
    8k
    Ogiwara nam opet kihno :rage:
  • Orc123
    7.8k
    Fali bas pravi killer koji bi i poluprilike iskoristavao a ne ove zicere....

    Hoxha izgleda odlicno! Morat ce se Pjaca dobeo potruditi da bude starter ....
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.