• Transferi - rasprave
    Daley Blind (možda i posprdno)namodi grebza

    Ne posprdno nego onako za razbibrigu. :smile:
  • Modri Šank - Ajd na Pivicu
    Jebote :lol:

    ...Anita i Ivona Juka snimaju prvi hrvatski film o gej partizanima...
    SAS1987

    Film „Moj privatni ratni zločinac“, scenaristice i režiserke Ivone Juka, dobio je u ožujku 2017. godine od HAVC-a 3,7 milijuna kuna.

    Budući da je film sredstva od HAVC-a dobio još 2017., Nacional je saznao da se moralo početi snimati do kraja ove godine kako novac ne bi propao, pa je stoga taj rok i ispoštovan

    Znači uzele 3,5 milje kuna za ideju pa sad snimaju pod mus da ne bi bilo nismo znali. Za tu lovu se ne mogu vrtići raditi?
  • Transferi - rasprave
    Nepopularno mišljenje:

    tražite lijevo krilo, a momčad je zbog Oršie kvalitete i učinke bila praktički osudjena na sustav 4-2-3-1.

    U 3-5-2 je isto imao briljantan Chelsea doma, ali uglavnom mu to nije odgovaralo.

    Možda Čačić ima novu koncepciju u kojoj igrač tipa Mislav nije potreban nego će se igrati sa Petkovićem i Drmićem u špici.
  • Mislav Oršić #99
    zjava "nema većeg kluba od Dinama" sada pada u vodu. Pokazal je kakav je Dinamovac.Tundra86

    Najbolji europski strijelac Dinama ne treba nikome dokazivati svoju dinamovštinu.
  • Mislav Oršić #99
    Sad će Ali sa pričom da Antolić ima Suzanin dosje i da ih je otjerao ucjenom i da će Antolić uzeti pare od transfera i još mu Oršić treba davati 20% plaće.

    Moj upis je sarkastičan odgovor Aliju čisto da me ne bi on ili xfire ili bbbjura citirali.
  • Bivši Igrači & Treneri


    Jel ti fali koji igrač u top 10 za 2022?
  • Transferi - rasprave
    koliko nade polazem u Vrbancica pogotovo, a i Krdzalica uz naravno Rukavinu.Orc123

    Jel polažeš nade u njihov broj nastupa za seniore ili za čim bolji transfer čim izdašnijeg rikverca?
  • KK Dinamo
    Hvala na pozivu.

    Dolje piše #loyaltoblue pa bi po meni bolje bilo i da je vizual plavi.
  • Transferi - rasprave
    A naravno da je Dinamo bolji klub od svakog navedenog, ali ako staviš tu razliku u plaći koju navodiš, to je pola milje do milju godišnje, odnosno u karijeri na 10 godina se radi o 5-10 milijuna eura razlike pa mi je smiješno kako se često minoriziraju te cifre.

    Po meni za jednog profesionalca sasvim dovoljan motiv za takav odabir karijere.
  • Upravljačka Tijela | Predsjednik | Uprava | IO | NO
    Zašto bi si bilo koje ozbiljnije ime (bio to Boban, Zajec ili netko treći) dozvolilo da ga se uvuče u ovaj rat i povezalo sa, više nego očito, gubitničkom opcijom?Zagi

    Može još malo defetizma pliz…?
  • Upravljačka Tijela | Predsjednik | Uprava | IO | NO
    jebe se njima za Bobana,Logistika

    Ne prihvaćam argument.

    Nije bitno jel im se jebe za Bobana nego na toj Skupštini koja je neminovna MORAJU biti dva prijedloga za Tijela kluba.

    U prijedlogu antimamić struje prijedlog neka bude bez Antolića pa da se i njega istjera na čistac da li ima problema s time.
  • Upravljačka Tijela | Predsjednik | Uprava | IO | NO
    Ako će na Skupštini prijedlog mamićevaca biti novi sastav Uprave i IO, a moguće i NO, i druga struja treba predložiti svoj sastav svih tih tijela.

    Recimo moj prijedlog za Upravu su Zvonimir Boban, xy poslovni čovjek Dinamovac i Amra zbog kontinuiteta i jer je radila i sa Uefom i ostalim udrugama klubova i siguran sam da je kvalificirana za mjesto u Upravi.

    Ne znam koga bih predložio u NO i IO, ali bi svakako bilo dobro do kraja istjerati na čistac “legende” iz Skupštine.

    Ako dignu ruku za Zorića u odnosu na Bobana, ok, onda znamo da su stopostotna smeća od ljudi. Ako im smeta Antolić, treba im dati prijedlog Uprave bez Antolića. A ni on nema pravo srati na takav prijedlog.