• Efes Pilsen
    8.3k
    Opet poveznica U21, gledali slijedeceg protivnika, ali i skautirali Jelenica, ne znaju, ali pretpostavljaju tj. misle :rofl:
    Kako im je sjelo sto je Biscan preuzeo, imas 15 igraca iz U21 za vrtit..
  • vjeko1701
    8.1k
    A di su još oni koji su ex-U21 pod Bišćanom.
  • xyz
    840


    Nije to igrač za evropski Dinamo...
  • San Lorenzo
    15.6k
    Dobar igrač, volio bih da ga vratimo za rotaciju.
  • Mali dioničar
    15.2k
    Rasprava navijača Arsenala vezano za ozljedu Salibe. Ovaj ga cijeni na 28 milja £.



  • xyz
    840


    Samo da ne pogledaju utakmicu iz Pule...
  • Orc123
    8k
    Jelinic? A Boze dragi.....kaj ce nam on ..novinari pisu gluposti
  • SAS1987
    14.7k
    istina je da je malo cudno da nitko iz kluba ne izlazi sa nekom vizijom novog dinama nego se samo ocekuje potvrda naslova.Orc123

    Baš to. Jebeš transfer koji nije sapunica poput legendarnog transfera Olića u Dinamo. I famoznog Thaga Nevesa :lol:
  • Orc123
    8k
    Bas gledam ovog malog u Kustosiji Fayea protiv Jaruna. Danas igra na stoperu i izgelda odlicno. Ljudi moji taj decko ima 18 g, i tako i izgleda ali fizicke predispozicije i mirnoca na lopti je fantasticna. Izgleda jak ko bik, tehnicki potkovan i to se sad vidi na stoperu a vele da najbolji na beku. Ja ne razumijem zasto se decka ne uzme i vidi na pripremama pa ako nista drugo posalje se na posudbz u neki od prvoligasa pa nek se izbori. Moze kostati neku sicu....ali decko ima 18g....vidi se jasno da je ogroman talent.
  • OsamŠest
    3.4k

    Ojeda, kak misliš da ne razumiješ zašto ga se ne uzme i vidi na pripremama?

    Ja koliko znam još uvijek traje sezona.

    Ak se otvori, Dinamo će ga i dofurat, ne boj se.. sića + Janković
  • maddaddam
    2.9k
    Rasprava navijača Arsenala vezano za ozljedu Salibe. Ovaj ga cijeni na 28 milja £.Mali dioničar

    Engleski novinari koji su pisali o Orsi zadnjih dana spominjali su cifru od 8 milja £.
    Nasi su na 5,6milEUR.

    Ovaj iz Kustosije je puno bolji stoper nego bek.
  • Orc123
    8k

    On i je imace stoper, ali su ga prekomandirali u beka ovdje i ocito da je i tamo bio jako dobar...danas za ovo jedno poluvrijeme bas dobar i vidi se po svemu da je veliki talenat....takve treba skupljati po hnl i vani pa ako koji uspije super a ako ne ne.
  • Jaro
    7.3k
    jabih ovih 18god uzeo s oprezom...
  • Orc123
    8k

    Decko apsolutno i izgleda ko da ima 18g...i vuskovic ne izgleda fizicki ko da ima 16 ....tako i ovaj momak po fizikalijama daleko ispred svojih godina ali ovako bas i izgleda ko da ima 18. To je 1/1! Ali ako danas netko gleda tekmu onda zna o cemu pricam...
  • San Lorenzo
    15.6k
    Ako mi na forumu znamo za njega, sigurno ga znaju i ljudi zaduženi za sportsku politiku kluba.
    Ako procjene da ga trebamo i možemo dovesti, to će se i napraviti, ne brinem se više oko tih stvari.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions