• 1.HNL - 19.kolo - Dinamo Zagreb - Hajduk - 17.12.2023. - 17.15h, Stadion Maksimir, Zagreb
    psihički i financijski stabilni ljudiPaggini

    ovo psihički je kod takvih relativan pojam.. zato te "stabilne" ni ne doživljavam! svi smo mi zmrdani na svoj način
  • Upravljačka Tijela | Predsjednik | Uprava | NO
    Normalno da se unosi nemir u ekipu ako se ne zna u kojem smjeru klub ide. Pa i na njih sve to utječe.gledatelj

    ma joj daj.. na njih to utječe jer slušaju i čitaju medije.. šta se boje da će klub odlučiti srezati plaće na državni prosjek ili uvesti KPI-eve?? Ako su mogli igrati i osvajati prvenstva dok je glava drmao po svim mogućim kriminalnim poljima, dok ga se ganjalo kazneno, dok je žario i palio po svlačionici, sad odjednom brinu dal će Vlatka ostati ili otići, dal će bit prihvaćene točke statuta ili šta ja znam.. To su isprike samo.. Razumio bi da se radi o tome da li će klub otić u stečaj i propasti ili ne, ali na njih to ništa ne utječe tako da te isprikice čuvaju za svoje... U Dinamu si! Igraj i ponašaj se tako pa makar gorio stadion oko tebe!

    Cijela zemlja: 15.12. je i zima je. Hrpa ljudi je bolesna i jedva čekamo ljeto.
    :
    danas lijep sunčan i proljetan dandinamo u srcu
    :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
  • Shit of the day
    a ima nešto i u tome. Dobro kažeš treba si posvijestiti zašto je netko takav pa je odma lakše za shvatiti.
    Index nisam otvorio od korone.austrijanac
    ja mislim da sam ja iz bunta prestao još davno kad su pljuvali HNL i nisu htjeli pisati o njemu. Tu su mi se prvi puta jako zamjerili, a kasnije sam skužio da nisam pogriješio jer na svim poljima su kriminalno neprofesionalni..
    bilo bi jako kad bi na Zoni izrasla nova generacija sportskih novinara, pa krenuli u vlastiti portal koji će za razliku od svih ostalih držati razinu objektivnosti i ne loviti klikoveRakovica1986
    nije to danas ni problem. ako je kvalitetno odrađeno našlo bi se i sponzora i svega. lova je problem na nekoj mikro razini, ali ako se to digne na veću razinu onda te i ulagači ozbiljnije shvate.
  • Shit of the day
    meni se ne čini nego znam da bi. Dinamo je trn u oku cijeloj regiji i kvazi novinari žive za trenutke kad mogu povuć paralelu il reć da je netko nešto napravio bolje od Dinama...
  • Upravljačka Tijela | Predsjednik | Uprava | NO
    Ma to ekipa propituje jer je sve postala isprika za lošu igru. Ja se slažem sa tobom, kakve veze imaju sjednice uprava i odbora sa igračima na terenu. Nitko od njih se ne mora bojati za svoj posao ako igraju dobro... Pa loš jesenski dio je od medija i nekih tu pripisan "potresima" u upravljačkom djelu kluba, a ne recimo trenerovom lutanju sa igračima, pozicijama itd..
    Jedino što mislim je da je lakše uvodit promjene u strukturi kluba kad je loše, jer onda se traži što je krivo. Kad je dobar rezultat onda se to koristi da se zamaskira kako je i u upravljanju dobro. Kad smo rekli, danas u 14h? Jel netko tu ima detalje o čemu će biti?
  • Modri Šank - Ajd na Pivicu
    iskreno, neznam kako se i jedan portal ili televizija ili novine uopće usude išta komentirati/pisati za boyse.. samo neka šute i pokre se ušima jer takav medijski tretman prema nekome nisam već dugo vidio. nek šute, sakre se i ne kopaju si dublju jamu. Čak mi manje smetaju oni ljudi misle da trebaju biti financijski kažnjeni boysi, o tom možemo pričati i raspravljati, napiši im kaznu za izazivanje nereda, ali da netko opravdava držanje u tamnicama mjesecima nekoga za koga nemaš niti jedan dokaz i ne samo to nego ih proglašavaš ubojicama i neznam šta ne.. katastrofa su nam mediji..
  • UECL - 6. kolo - Dinamo Zagreb vs Ballkani - 14.12.2023. - 21:00h - Stadion Maksimir - Zagreb
    ja se samo nadam da ove najavljene momčadi u sportskima i jutarnjem nisu točne.. ono Ristovski stoper, Ljubičić bek... Bulat... uf...
  • Modri Šank - Ajd na Pivicu
    Ma ljudi, ja se vama divim.. Ja ne čitam portale već valjda 6-7 godina, ma vjerujem i dulje. Sve što me zanima iz općih informacija dobivam iz svoje okoline, a za Dinamo isključivo i jedino čitam Zonu. Jedino tu ću objektivno i argumentirano moć raspravljat dal je nešto dobro il nije za klub jer nam je (skoro) svima ovdje stalo do Dinama.
  • Dinamo Zagreb 2023./2024. - O svemu pomalo
    Skužio sam da me ljudi neko vrijeme čudno gledaju zbog crne jakne, ali izgleda da se javnost pomalo naviknula i sad slobodno šećem zimi Zagrebom.Neki tip
    a zato je to... ja mislio da se dive mojoj bradi :lol:
  • Dinamo Zagreb - nepopularna mišljenja
    Najveća mana mu je što je lopov.Nema zaleđa Mikića

    na to se i odnosi..
  • Sportski direktor GNK Dinamo Zagreb
    a ne, još ćemo mu dat vremena da razmisli kakav plan želi napraviti i koji bi igrači najbolje pasali u taj plan.. za to neka se igra FM, Dinamova uprava zna da mu je dovoljno dan dva da nađe najbolje igrače i dopelja ih. čak dapače, nemora ni tražiti, oni će mu reć koga da kupi..
  • Sportski direktor GNK Dinamo Zagreb
    Više puta se govorilo zašto SD. Nemožeš svakom treneru udovoljavati kako se koji sprdne. SD bi se trebao pobrinuti da se uvijek prate igrači koji mogu pratiti ambiciju i odgovaraju ideji i konceptu igre kluba. To je ovo što pričamo za Jakira. On bi sad radničko/ratnički nogomet. Da mi imamo ideju i koncept igre u samom klubu bi rekli Jakiru, ajd ti brate ohladi sa tim svojim radničkim nogometom, Dinamo igra ovako i ovako, reci na kojim smo pozicijama slabi i probat ćemo dovest najbolje što možemo..
    Ma zanemarite i primjer koji sam dao da se sad neko ne pali, čisto hoću reč da bi SD trebao znati sportsku politiku kluba i prema tome organizirati školu, trenere, transfere i skaute i što sve ne..
  • dZG - Marketing & Društvene Mreže
    ja bi volio vidjeti video gdje Ademi i Petko idu po gradu i svako malo zgrabe prijeteći nekog za jaknu/kragnu i pitaju jel dolaziš na tekmu!? I onda mu se još prijete da znaju gdje živi i da će znat ako ne dođe... :lol: :lol: :lol:
    Eto takva bi meni reklama bila top! I za umrjet od smjeha, a poruka bi bila poslana!
  • UECL - 6. kolo - Dinamo Zagreb vs Ballkani - 14.12.2023. - 21:00h - Stadion Maksimir - Zagreb
    u pravu si, zato sam i rekao ako netko ima točniji podatak. Al vidiš na 19/20 i 21/22 smo imali po dva poraza, izjednačenu i jednu pobjedu. Možda je i do mene, mi kad igramo očajno i odigramo nulu sa njima, moj mozak to broji pod poraz :lol:
    I opet ste me navukli da u temi o Balkaniju pišem o njima.

    Inače, ja si nemogu pomoć, ja baš svaku tekmu očekujem lepršanje po terenu i proigravanja između linija, trivele, kišu golova.. Dinamo je to, nemogu ja protiv toga.. Vidite da ja gajim nadu da će i Brodić bit Petko za siromašne i da će u HNL-u trpati ko šašav... nemrem protiv sebe..
  • UECL - 6. kolo - Dinamo Zagreb vs Ballkani - 14.12.2023. - 21:00h - Stadion Maksimir - Zagreb
    Ma samo sam se nadovezao na gornje jer pričamo kako se Balkani zapravo premalo spominje u odnosu na nedjeljnu utakmicu. Al u pravu si, nadovezao sam se na vlakić bezveze