ZonaDinamo

  • Forum
  • Blog
  • Members
  • Kontakt

  • Ulaznice - aktualno
    Da je ovo sezona 23/24 ili 24/25, i sam bih posjetu od 8000 nazvao spektakularnom jer se sjećam našeg brijanja i odusevljavanja brojke sa Šibenika početkom prošle sezone

    Međutim, ganjamo titulu prvi put od 2017., zajeban derbi s početka sezone smo profesionalno odradili, prva domaća tekma ove sezone i vrijeme je ok, ne vidim razlog da bude ispod 10 000 ljudi

    Kužim ja da je ZG prahniki ova 3 udarna tjedna, ali vrijeme je da krenemo imati neke standarde.
  • HNL - 2. kolo - Dinamo Zagreb vs. Vukovar 1991 - Petak, 08.08.2025. - 21:00h, Stadion Maksimir
    ↪dinamo u srcu
    Istina većina posta ali KAJ će Vukovaru stadion od 10 000 mjesta

    Pa 10 000 mjesta bi Rijeci bilo skoro taman, a kamoli Vukovaru gdje skoro trećina stanovnika sigurno neće gledati Vukovar 1991(znamo svi zašto)

    Treba neki fini stadiončić s 2 ili 3 tribine kao onaj u Koprui i tjt. Em je Vukovar demografski banana, em nije velik grad, em nema baš neku nogometnu tradiciju poput Vinkulje ili Broda
  • HNL - 1. kolo, Osijek - Dinamo Zagreb - 2.08.2025. - 21.00h, Stadion Opus Arena, Osijek
    ↪NVKOD
    ja iskreno fakat ne vidim kak je naših bilo više

    Sjever 90% za nas, na Istoku možda 15ak%, Jug jako malo ljudi, Zapad prema sjeveru većinom naš ali opet prema jugu većinom njihov

    Neka me netko razuvjeri ali nije nas bilo više od 3000-3500 kaj je opet fantastična brojka
  • 1.HNL 2025./2026.
    ↪Pacho
    A gle profilnu lika ahhahahahaha
  • UEFA Europska Liga 2025./2026.
    ↪vjeko1701
    dakle ak ne prođu Irce ništa od skupina biloceg

    Prokletstvo protiv Grčkih klubova se sigurno neće skinut ove godine
  • Ulaznice - aktualno
    Jel pratio itko ritam prodaje? Kak sad stojimo? Liks opet na godišnjem izgleda
  • 1.HNL 2025./2026.
    Ide lopta sas 30 metara iznad gola
  • 1.HNL 2025./2026.
    Dobar gol glavom jbg
  • 1.HNL 2025./2026.
    Dinamo će priopcenje napraviti na terenu na derbiju. Za ovakve gluposti nadam se također da NIKAD nećemo slat priopćenja

    Zona je po kmečanju ponekad al pari snetu
  • 1.HNL 2025./2026.
    Edit : kmecanje
  • 1.HNL 2025./2026.
    ↪jedan u nizu

    Ljudi kao da zaboravljaju da se na onoj olujetini protiv Istre prošlu sezonu pola sjevera povuklo za šank ili u gornjih 5 redova
  • HNL - 2. kolo - Dinamo Zagreb vs. Vukovar 1991 - Petak, 08.08.2025. - 21:00h, Stadion Maksimir
    ↪jedan u nizu
    gašenje
  • HNL - 2. kolo - Dinamo Zagreb vs. Vukovar 1991 - Petak, 08.08.2025. - 21:00h, Stadion Maksimir
    Ak nas se ne skupi 15 000 slobodno se možemo ugasit
  • HNL - 1. kolo, Osijek - Dinamo Zagreb - 2.08.2025. - 21.00h, Stadion Opus Arena, Osijek
    ↪don
    dinamovom snetu je žešće ispran mozak i likovi iz dana u dan puštaju da snet tovari uriniraju po njima
  • HNL - 1. kolo, Osijek - Dinamo Zagreb - 2.08.2025. - 21.00h, Stadion Opus Arena, Osijek
    ↪Paggini
    A realno kaj Osječani više mogu i napraviti? Stadion je tu i povećao im posjetu, do trofeja ne znam kad će i hoće li uopće, grupe europe isto teško, a veliki core navijača je samo iskompleksiran. Nije neka sredina za rast iskreno

    Da i nekim čudom u Osijeku 80% grada krene navijati za njih, bijelo plavo prestaje kod Antunovca jer teško ti kao klub nazvan po gradu možeš izaći iz lokalnih okvira

    Rijeka kao gro veći i uspješniji klub prestaje s navijačkom prevlašću već na Lošinju, Delnicama, Crikvi i Labinu, a kaj bi ovi onda
Home » Hnlovac
More Comments

Hnlovac

Start FollowingSend a Message
  • About
  • Comments
  • Discussions
  • Uploads
  • Facebook - Instagram - YouTube
  • Pravila & Uvjeti Korištenja
  • Useful hints and tips
  • Sign In
  • Created with PlushForums
  • © 2026 ZonaDinamo