Ja bih pohvalio i Osijek. Ako i dalje budu ulazili sa ovakvom energijom biti će opasni svakome, posebno kad im se vrati Jakupović i kad Čolina bude igrao jer Bukvić nije bek
Ne dao Bog
Neka njih na 7. mjestu uz uprava odlazi svaku tekmu, još uvijek mi nije dosadilo.
Nek im klinci sutra ujutro gledaju highlightse i pjevuše BBB pjesme, a Varaždin Slaven i Istra su za njih premija. Ko ih jebe
Kak mi je dobar i stajling kovacevica, umjesto trenirki da izgleda ko profesor tjelesnog lagano košulja i kravata ko izbornik repke koja na mundijalu ide u finale :ok: