:ok:Željeli smo klub koji će biti ponos i primjer. Dinamo je najveći klub u Hrvatskoj i šire. Imamo odgovornost prema cijelom sportskom puku. Želja nam je pokazati što zalaganje, jasan sustav vrijednosti, rad, fakinski gard i malo sportske sreće mogu izgraditi
Bome uredništvo ima muda, svaka čast :grin: a kolektivne pjene na usta po redakcijama koliko hoćeš bahahaah — JMastermind
Cijela država je bila našpanana, svi smo mislili da možemo puno, uvjereni kako smo pokradeni na EP 2 godine ranije i da smo to mogli osvojiti. — Sajla

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.