1. HŠK Građanski Zagreb To je po meni isto činjenica o kojoj ne treba raspravljati, jednostavno nema mjesta debati.
No, isto tak’ pitanje di bi li bez Šparte, ZET-a i HAŠK-a, sigurno isto daleko iza, ne znači da onda trebamo piknut najstariji datum i usput pobrat sve trofeje.
“Građanski je ideja…Građanski je klub koji bi se morao makar danas stvoriti kad ne bi postojao”. I upravo to. Uzeli smo ideju, purgerski inat, nacionalni zanos, s vremenom grb. Kakav klub je trebao bit Građanski, Dinamo je našao put da postane. Ali da ga je*eš godine i trofeje nismo i nemremo uzet.