Comments

  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    S obzirom na cijeli kontekst, protiv Gane očekujem Dalićball od kojeg će krvarit oči i duša, ali će poslužit svrsi.

    Nešto kao protiv Maroka u grupnoj fazi. Tad smo se bojali Hakimija i Mazraouija kao da su dva poludjela marokanca na njemačkim ulicama s nožem u rukama, sad očekujem da će se slično prilagodit za Semenya i Inakija.

    To kaj nam X čak i bolje odgovara je ujedno i blagoslov i prokletstvo, ali mislim da će Daliću bit dodatno gorivo da ne juriša po pobjedu.
  • Bivši Igrači & Treneri
    Bati se za sad na sp ispostavio kao nas trenutacno najbolji igrac u repki.Crni86

    Na apsolutno iznenađenje svih.
    Tko li je samo to očekivao…
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Livi
    Valincic Galesic Sutalo Goda
    Stojkovic Misic Sucic/Baturina
    Lisica Beljo Vidovic

    Koliko bi daleko otisli?
    jakov1

    Već bi bili vani
  • Svjetsko prvenstvo 2026. - SAD, Kanada, Meksiko
    “…England's record in their second group game at World Cup (selected):

    World Cup 2010: 0-0 vs Algeria
    World Cup 2014: 2-1 vs Uruguay ❌
    World Cup 2022: 0-0 vs USA
    World Cup 2026: 0-0 vs Ghana

    England's second-game syndrome strikes again!…”

    Ovi su antiteza nama i našim drugim tekmama
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Ma kaj vam je ljudi zgazit ćemo ih ko krušne mrvice

    4:0 danas, laganoPaggini

    Pađan je u pravu, ide poker
  • Svjetsko prvenstvo 2026. - SAD, Kanada, Meksiko
    Vidi se trenerski potpis:joke:Mr Anderson

    :lol: :lol:

    Možda jadni nije svjestan da će ljudi nabit rekord na njemu, samo na kontre
  • Svjetsko prvenstvo 2026. - SAD, Kanada, Meksiko
    Uzbekistan se iznenađujuće hrabro i dobro otvara za jednu ekipu pastira
  • 1.HNL 2026./2027.
    Hajduk:Škendija 2:0...aha,Mr Anderson

    Gotovo, bit će gusta sezona. Puki 10 milijuna minimum.

    Ove sezone ih nema tko zaustavit.
  • C. Ronaldo ili Messi


    Kraj 80ih, 90e i početak 00ih su igrali svake dvije. Pa svake tri, i onda se prebacili na četiri tek 2007-2011.

    Danas je svake četiri, ali si imao Centenario i izdjenačavanje termina s Eurom.
  • C. Ronaldo ili Messi
    igranje svake dvije godineKrizy

    Ne igra se Copa svake dvije godine, turnir kroz povijest ima šarolike termine.

    Messi je prošlo SP zabio pet golova i sve iz penalaKrizy

    Nije
  • C. Ronaldo ili Messi


    Ne moraš dalje.
    Naravno ne sumnjam ja da si sebe uvjerio da je Ronaldo do 2022. imao bolju rep karijeru, ali osim što to nije istina jer je Messi imao finale SP-a i individualne nagrade, danas je 2026. i pa je taj fake narativ davno prošao.

    Dakle, da, ozbiljan sam. Ronaldo od GOAT kandidata ima najgoru reprezentativnu karijeru. Pele i Maradona praktički su od radi nje i ušli u debatu (bolje rečeno, tu je skupljen glavni broj poena), Messi ga je potukao h2h, Zidane ima svoj naslov i priznanja, Cruyff je igrao finale.

    I daj, LN… budi ozbiljan

    IMG-4284.jpg
  • C. Ronaldo ili Messi
    Juventus zadnji put osvojio Serie A kad je CR7 bio tamo.Sibirski plavac

    Pa s njim su izgubili naslov.

    statistika za repku mu je isto top.Sibirski plavac

    Ako gledamo ovaj nekakav uski krug GOAT kandidata, ima debelo najgoru reprezentivnu karijeru na individualnom planu.

    U 21 nastup u KO fazama ima 3 gola i dvije asistencije. Poseban naglasak na ovo, pričamo o brojkama ala Peter Crouch. Kad gledaš asistencije, od toga je jedna šut po golu, a druga dodavanje iz kornera di je suigrač pogodio rašlje.

    Tu isto odma možemo ubacit clutch moment koji je kolega Don stavio na stranu Ronalda.
    Impresivna statistika dolazi iz laganih kvalifikacijskih tekmi unutar Europe. Na velikim turnirama je stvarno podbačaj.
  • C. Ronaldo ili Messi
    za mene je Messi najbolji, a Ronaldo najveći igrač svih vremena. Postoji razlika, tko želi shvatit, shvatit će.don

    Tu tek Ronaldo nema što tražiti.

    Pele i Maradona su nogometni sveci, a Ronaldo je osobni brand. Trenutno je sinonim za deluziju.
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Moram spomenuti, meni je i dalje najdraži hajdukovac u repki Asanović. Kakav igrač.Alack Sinner

    Neki dan sam vrtio reprize iz ‘96 i ‘98. Abnormalno dobar igrač.

    Inače sam mlađa generacija, u šoku sam zvao starog da mi objasni kako je moguće da oko njega nije hype kakav je oko nekih igrača te generacije.