• db-izbjeglica
    12.6k
    jel itko ikada pogledao tog erlića, osim u onih par nastupa u reprezentaciji?
    iskreno, nemam pojma kakav je igrač i vrijedi li što...igra u poprilično nebitnom talijanskom klubu.

    šta ja znam, onaj ismaili što je bio u hajduku igra poprilično standardno u empoliju, koli je susjed na ljestvici tom istom sassuolu. jel bi nam bio pojačanje? mislim da ne bi!

    Možda griješim, al to što netko igra u serie A ne znači da bi bio pojačanje za dinamo.
  • Maximo
    273
    Očekivao bi već neko pojačanje dosad s obzirom da se pričalo o barem 5 igrača
  • Nino Bule
    11.3k

    Prijelazni rok pocinje 19.6., nemoj ocekivat nijednog igraca prije toga
  • Mlađi referent
    10.3k
    Malo gledam ove igrače koji su se ozbiljnije ili manje ozbiljno povezivali s nama

    Premda je rano, ali ne može se reći da je Ojeda instant pojačanje i igrač prevage za Orlando. Kaj bi nama po cijeni koja se spominjala itekako trebao biti

    Dapače, ispao je iz prvih 11 i počeo ulaziti s klupe

    81ou9ko384h24fp5.jpeg
  • Nino Bule
    11.3k

    Te juznoamerikance bi ja iskljucivo posudba s pravom otkupa, ko onog guillhermea, nikad ne znas s njima kako ce se adaptirat
  • OsamŠest
    2.5k
    Treba vidjet sa @Orc123 , teško je ovak zaključit..
  • Armagedon13
    958
    Specifični su južnoamarikanci,čak ni posudba sa otkupom ne mora garantirati "bingo".Henriqez i Morales su primjer,prvu godinu top,a onda pad
  • Krizy
    35.1k
    Iz Južne Amerike bi kupovao samo igrače iz Urugvaja i Čilea, karakterno potpuno drugačiji pd Argentinaca i Brazilaca.
    Morales je odigrao dvije odlične sezone i onda se dogodio onaj strašni potres nakon čega je potpuno potonuo, nije to bilo do karaktera.
    Nakon toga opet vrlo dobra sezona u Malagi i vrlo dobar nogomet u MLS-u.
    Henriquez je trpao i igrao odlično u početku ali ga se preforsiralo nakon Copa Americe, nije imao ništa odmora i također skroz pao, opet - nije bilo do upitnog karaktera.

    Argentinci i Brazilci su druga priča, njih ne želim u Dinamu.
  • Jaro
    5.4k
    pa Argentinci i Brazilci meni djeluju potpuno razliciti tip nogometasa...
  • xavier
    11.1k


    Baš to. Ako već generaliziramo, uvijek bih radije "Argentinca" nego "Brazilca". Pa baš su generalno jako različit mentalitet.
  • Krizy
    35.1k
    Karakterno su mi upitni i jedni i drugi. Možda na drugačije načine, al svakako upitni.
  • Mlađi referent
    10.3k
    Morales je odigrao dvije odlične sezone i onda se dogodio onaj strašni potres nakon čega je potpuno potonuo, nije to bilo do karaktera.Krizy

    Rekao je Morales da je u Dinamu bio nemotiviran i da mu je bilo jako dosadno jer je jednostavno sve osvojio
  • Captain America
    13.2k
    Ne bih nikako bacao sve igrače neke nacionalnosti u isti koš. Danas postoje agencije koje odrade cijelu provjeru karaktera igrača prije njegovog dolaska u klub i nadam se da naši već koriste usluge tih agencija. Imamo primjer Sammira i Dudua. Obojica bolesno talentirani Brazilci pa bi za jednog sve dali da ga imamo u svlačionici, a drugog bi htjeli što dalje zbog nepodopština koje je izvodio van terena.

    Kako je rekao Dilaver nakon dolaska kod nas: "Neće se više nitko zajebavati s Dinamom". Takve strance (iako Dilavera ne smatram strancem) treba tražit bez obzira na nacionalnost.
  • Droljo
    4.7k
    Bilo je i dudua i sammira ali i carlosa i dodoa. Sa druge strane je jel bilo callela, cufrea ali i el loco te suarezi i ini...
  • db-izbjeglica
    12.6k
    iskreno...mislim da je prilikom dovođenja igrača pogledati i njegov karakter, procjeniti hoće li se uklopiti i hoće li biti problematičan.

    može brazilac biti bubica sa super radnim navikama i karakterom, a šveđanin može biti notorna budala koja će skuhati 100 problema, sve je to induvidualno.

    međutim, na našem primjeru se u globalu pokazalo da najbolja iskustva sa stranim igračima imamo kada su europljani u pitanju. normalno, ima tu iznimaka cufre, dudu, soudani.. koji su bili 10/10...moharrami je trenutno također jako pozitivan primjer.

    također, smatram i da klub treba paziti o imidžu i birati igrače koji odgovaraju karakterom onomu što klub predstavlja. sjećam se kad je doveden onaj migliore, čemu jbt? bolje nek bude malo lošiji, al da se ponaša i nije poludivljak.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.