Ako je Boysima problem što je na stadion došlo samo 7000 ljudi jučer, možda su o tome trebali razmišljati prije nego što su prihvatili i pohvalili cijene od 25€ koju je postavila uprava — LeonianWrynn
Branimirova je duga ulica, preciziraj to malo — Gelipter
Zašto ne? Uzme bar pola ugovora od jednom, dođe doma na operaciju i oporavak i lagano za godinu dana ide kud hoće. Zakaj bi čubio u turskoj — Droljo
