Dinamo Zagreb 2025./2026. - O svemu pomalo Na trg bi doslo x2 ljudi ko prosli put, pola hercegovine, like i slavonije bi ti se zaputilo za zz i racunaj pola zagrebcana koji ne prate previse nogomet al su uvijek za festu, ovo na maxu ce realno bit proslava za nas sa stadiona i to je to