• Mlađi referent
    12.3k
    Marco Pašalić me nabrijao na transfer Gabriela Vidovića.
  • Tongo Doumbia
    4k
    Tako je. I neki dan mi je netko savršeno dobro napisao , da sad ne tražim. Nama kao da su šugavi igrači od recimo 27-28 godina koji dolaze iz nešto jačih sredina s iskustvom ozbiljnijih liga ( Zuber dobar primjer). Osim što su kako sam već rekao iskusni, to su igrači koji realno mogu biti prevage i imaju nekoliko vrhunskih sezona ispred sebe. Pa evo kad smo god i mi dali šansu takvim igračima u zadnje vrijeme ( Mišić i Ristovski dobar primjer, Soudani i Fernandes prije toga), nismo puno promašili. Jasno da i treneri vole mlađe, gladnije igrače i one koji se mogu prodati, ali nekada su nam potrebni i oni koji u nogama imaju potez koji rješava utakmicu, ili ja pak živim u zabludi.
  • xavier
    12k
    Jasno da i treneri vole mlađe, gladnije igrače i one koji se mogu prodati, ali nekada su nam potrebni i oni koji u nogama imaju potez koji rješava utakmicu, ili ja pak živim u zabludi.Tongo Doumbia

    Nešto si pomiješao. Zašto bi treneri željeli mlade? Pa treneri žele upravo ovakve kakve si u postu iznad opisao...iskusne, u najboljim godinama...
  • Tongo Doumbia
    4k
    možda sam generalizirao, bitan je balans, treba naravno imati i jedno i drugo, ali načelno se sva naša retorika svodi na to da moramo pod svaku cijenu prodati te igrače koje dovedemo.
  • boem
    309
    Odjurio je iz Dinama nakon jako malo ozbiljnog nogometa, pričalo se i da glumi ozljedu jer ga ne puštaju... I sad da se i bundesligaša vrati u Dinamo, čisto sumnjam.
  • zagr
    505
    koja je to fora da u istom prijelaznom roku prodamo 3 glavna igrača??
  • marcio amoroso
    36.4k
    koja je to fora da u istom prijelaznom roku prodamo 3 glavna igrača??zagr

    Tako imamo više para da odjednom uštedimo.
  • Nino Bule
    13.6k
    Stojkovic, vidovic, zadnji vezni kapitalac (nesto tipa odjidja samo par godina mlađi) i stoper, nema vise izgovora.
  • zagr
    505
    vrijeme je više da dovedemo europskog stopera, koji ima iskustva igranja u europi, evo vidim za ivanuseca se nasla adekvatna zamjena stojkovic vrlo vjerojatno kačavenda i vidović, molim se Bogu da nevistić dobro zamjeni livija, love imamo i više nego kaj nam treba.
  • Captain America
    17.7k
    vrijeme je više da dovedemo europskog stopera, koji ima iskustva igranja u europizagr

    Bogoljub je još u Zagrebu (op. a. nisam Davorin Olivari).
  • Mihaljević
    9.8k
    zadnji vezni kapitalacNino Bule

    Prije da će osmica bit kapitalac , jer koja god da dođe šestica bit će zamjena Mišiću , a mi Igramo samo sa jednim zadnjim veznim i dvije isturene osmice.
  • Sunja86
    1.2k
    Mišić moze i osmicu odigrat jednako dobro kao šesticu
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions