Transferi - rasprave Krenuli smo dobro, isto ko sto ste histerizirali prije vremena necemo o nikakvim pobjedama prije kraja roka i devetog mjeseca, ali ja sam jos uvijek pomalo u nevjerici da nas simic i biscan vode u novu sezonu, samo da se jos aktiviramo oko posjete na maksimiru i smjesi nam se bas lijepa sezona