dZG | Godišnje ulaznice Pozdrav svima,
Kako se vracam u zgb zivjeti, i posto bi isao na 90%+ tekmi, htio bi uzeti godisnju za zapad dolje. S obzirom na pravila oko prvokupa itd, smatrate li da ce ista ostati za generalnu prodaju koja počinje 9. srpnja ili da se uopce ne nadam?