Ovo je Mourinho za siromasne - lovac na otpremnine — Jaro
Theophil kao jedan francuz koji je pred mirovinu mora na ovakav način izgarat grist i nosit momčad? Sramite — Noel
Najgore od svega što mi miriši da su se svi čuvali za tu jebenu Borussiu, što trkački, što izbjegavanjem duela. — Paggini
Ako je sve ovo bilo "kontrolirano" da se čuvamo za Borussiu, onda recite svima nama koji je plan, da ne dolazimo na jebeni stadion, da se ne smrzavamo, da ne navijamo jer ako vas boli kurac, lijepo recite pa da i nas zaboli ona stvar. — Paggini
sjetite se prošle sezone i opet smo bili prvaci ... malo pozitive ekipa :strong: — Boysica
Kada će grupa prestati pjevati “Stojim uz tebe” i izvrijeđati ove zvjezdice kojima se ne da igrati HNL? — Niko1986
sjever je bio i u gorim situacijama uz momčad... — Boysica
SD-u pljuska zato jer se u nikad bitnijoj sezoni odlučio za kojekakve debilne "mjere štednje". Filijale nema, lijevog beka i desnog krila nema.
Ako nam ovo nije pouka, onda ne znam što jest. TRGNITE SE. — cibona
