Tebe sam uhvatio u lazi — doktorbob
Danas je utakmica s astanom, ocekujem da nece biti uvjerljivo kao prije mjesec i pol dana, ali pobjeda ne bi trebala doci u pitanje! — doktorbob
Ja recimo želim Špikića za rotaciju a u prvih 11 pojačanje. Ali je glupo toliko negativno pisati o dečku. — Krizy
Imamo umjesto menala pregrst boljih igraca cak i u juniorima — doktorbob
