Imamo umjesto menala pregrst boljih igraca cak i u juniorima — doktorbob
Topić je prošle sezone u 20 juniorskih utakmica zabio 17 golova, uvjerljivo najbolji učinak u juniorskoj ligi jer je zabijao svakih 88 minuta.
Misliš da je bolji od Menala?
Nemoj se sramotiti s upisima, mržnju prema igračima ostavi za sebe...
Prije smo samo izvozili a zadnjih šest sezona imamo i rezultate. Trenutno imamo savršen spoj. Što više igrača sa slavenskog govornog područja, proširiti na još par zemalja i par "pravih" stranaca. To je najbolje što Dinamo može, treba tako nastaviti.