Ma prvenstvo osvajamo 100%
Nadam se da je ovo protiv AEK-a bila zadnja tekma Ristovskog na stoperu Dino i Boško su stoperski par koji bez problema može osvojit HNL
“što se ne čini puno ako znamo da je jedan prosječni stoper i osvjedočeni kikser kao što je Theophil zarađivao 1,2 milijuna“
Ova rečenica govori sve koliko autor zna o nogometu