Villar je imao kapacitet bit nas najbolji veznjak . To sto je u glavi propuh je drugi par cipela. Podcijenio je Dinamo i HNL to ga je i koštalo . Nek ide nazad . Zasad jako zadovoljan zimskim prijelaznim
Vise me je pogodio odlazak Franjica nego Mudrazije . Nije se uspio izborit za minutazu i gotovo . Kakve su nas sve face i Dinamovci napustili ove godine, Mudrazija je zadnji na listi za kojim bi žalio