• K3p
    168
    Jako puno ekipe ovdje samo da ga prostiš sere i pljuje. Po igračima, po prijelaznom roku, po ljudima koji dovode igrače... da li vi uopće navijate za dinamo? Ili ovdje samo ispoljavate svoju osobnu frustraciju i ne ostvarenost životnog uspjeha? Rasprava je ko da se natječete ko će bit retardiraniji i više posrat nešto ili nekoga, razina klinaca u ranom pubertetu koje vidiš u tramvaju i opere te susramlje. Da se razumijemo ima i ljudi koji pišu korektne postove, ali u ovom momentu su u debeloj manjini.

    Dinamo i igrači trebaju svu moguću pozitivu i podršku koju je moguće generirat u ovom trenutku, a ne ovo govno.
  • NitkoBitan
    17.1k
    Znaci nista od Livakovicevog leta u Tursku. Pa njemu je svaka tekma oprostajna, treba nam sutra, pa ce nam trebat u nedjelju, pa opet iduci cetvrtak u kljucnoj utakmici... Meni izgleda da bu on na kraju potpisao novi ugovor.
  • Jurki
    11.7k
    ne govorim o podcastu di ta budaletina gostuje, vec o njegovim clancima u kojima svakodnevno bar jednom dva puta popljuje klub.
    Upalio sam jednom podcast di je gostoval i ugasio za 3 minute.
  • boem
    309
    A u Torinu i Ferencvarosu očito čak i uprava površno prati svoj klub...
  • Dinamouberalles
    218
    oni mu isto nisu oprostili Benficu ?
  • Dinamouberalles
    218
    U svakom slučaju gojak bi napravio vise od sucica kad su čvrste utakmice

    *trenutno sto ne znaci da neće postat dobar igrač
  • Zagi
    7.6k
    Bi ali nama treba vezni za prvu postavu kojem će onda Ljubičić i Bulat biti "Sučić" a ne Gojak.

    Odnosno treba nam ono kaj nam treba već dugo vremena. Pravi vezni s defanzivnim sklonostima koji bi zamjenio Ademija.
  • Dinamouberalles
    218
    to sigurno , moj komentar je vezan uz moguć (pod navodnicima) dolazak Gojaka . Ako bi došao bolji onda nije potreban
  • Zagi
    7.6k
    Ma kužim te.

    Uglavnom, ne vjerujem da je spominjanje Gojaka išta više od ispunjavanja kvote dnevnih sranja tog "novinara".
    Ne želim niti pomisliti što bi to značilo za klub ako je stvarno istina.
  • mali M
    5.1k
    Gojak... Grozno...
  • Teofil Kateran
    1.4k
    Mislim da nam Gojak ne može baš puno pomoći sad, nikako. S druge strane Ademi sumnjam da je ostvariv trenutno, ali on bi za širinu kadra u sredini i za svlačionicu i mentalitet sad kad smo u zaostatku s bodovima puno utjecao.
  • Orc123
    7.9k
    Rekli su da zele pojacanja pa mi nije jasno kako se Gojak uklapa...on je igrac razine Ljube....nije los ali rekli su pojacanja.
  • Gelipter
    3.7k
    Nema Livija na treningu trenutno... :fear:

    Šteta kaj se neće s nama oprostiti sutra barem.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions