Comments

  • Transferi - rasprave

    A gdje je to objavio? Kaj ozbiljno nas je digao na noge radi deckica od 17g?
  • Transferi - rasprave
    Decki definitivno ima informacije i da to je pravi Lorenzo, nije laznjak. Nadam se da ima nove informacije....
  • Transferi - rasprave
    Ma kakav Gorican, igrac nije bolji od Menala ali u nicem..i Menslo je orao i kopao kad je igrao i davaomsve od sebe ali kaj to znaci ako kvalitete nema...Bartolec je tek sad u loxi poceo na nesto liciti a u Osijeku u kojem je bilo malo pritiska nije bio ni na mapi. Ako nije mogao u Osijeku kako ce u Dinamu. Glupo mi Kenta opce uspiređivati s goricanom jer bi Kent da dodje u Hnl bio jedan od najvecih dolazaka ikad . . .
  • Transferi - rasprave
    Kakav rog, nije igrao nogomet vec 2 godine skoro...dajte se uozbiljite.
  • Transferi - rasprave
    po nezz koji put ako je iz medija dajte stavite link ili izvor gdje ste pročitali to!
  • Transferi - rasprave

    Nije problem kaj smo mi realno ako je 4mil u pitanju dosta dobro unovcili Ljubu koji je unistavan sustavno od kad je dosao....decko nije pokazao sta moze i svaka mu čast da je profesionalno odradjivao bez pogovora to...problem je da mi ne možemo nikog dovesti, da se skautira par mjeseci i od toga nista, da pregovaras s nekim mjesec dana i ne dogovoris nista a drugi se dogovore za 2 dana isto, pa da davljenik iz 2.njem lige dogovori igraca i ti miniras taj transfer , dogovoeis s igracem ali ne mozes s klubom i to za igraca srednje europske klase. Mi vec par godina nemremo dovesti kapitalca...da stalno cekamo kraj roka dok drugdje rokovi zavrse da mi onda dovedemo nwkog kapitalca a na kraju vratimo nekog s posudbe ko cw grijati klupu ili dovedemo igraca koji nije ni za prvih 18 igraca. Meni je najporaznije da mi sa duplo vecim peoracunom od svih u hnl, svake godine sa plusom u bilanci smo za 2 godine srozali vrijednost momcadi za 50% a Hajduk sa duplo manjim proracunom i sa minusima na racunu povecao vrijednost momcadi za 100%...tko je onda tu lud i nesposoban?
  • Transferi - rasprave

    A jesi me nasmijao frende....haha...istina, znas na kaj smo dosli kad samo zujimo a meda ne dajemo! S nama se svi dogovore a mi ne možemo s nikim. Bas, dojdes u pekaru i velis nebi nista, samo gledam heheh....tak smo i mi.
  • Transferi - rasprave
    da definitvno bolje da odsjedi pola godine na klupi kod nas nego da igra standardno u Gorici....ima logike da.
  • Transferi - rasprave
    Ocekujemo Transfer Kenta ili nekog drugog kapitalca a dobijemo prodaju Ljube...ja evo stvarno ne vidim nacin da mozemo dogovoriti Kenta ili bilo kojeg drugog ozbiljnijeg igraca ako ne mozemo ispregovarati transfer desnog beka iz davljenika u Francuskoj ligi i to njihovu rezervnu opciju cija cijena ne bi premasila 1mil eura....bolesno!
  • Transferi - rasprave

    Koji smo mi debili jbo te...igrac svim silama zeli kod nas a mi ne znamo jedan jebeni transfer ispregovarati...znaci sa klubom koji se bori za opstanak u 2. Njem ligi ovi dogovorili uvjete a sa nasima nemreju...sramite se!!
  • Transferi - rasprave

    Ma garantiram da nudimo puno manje i da jos u 100 rata plus posudba sa nekim otkupom ili Bog zna sta vec....
  • Transferi - rasprave
    Ja bi vas prosio da kad prenesete nesto iz medija, iz nekog clanka ili od kud vec u pm stavite link toga clanka ili bar stavite izvor...!
    Edit: jbm ti nase novinarstvo, evo gol.hr pise da Kent odbio ponudu ali da ce ga Fener prisiliti da prihvati neku od ponuda jer ce ga zakucat na klupu i isto tako uvazeni novinar napise da on ipak ceka bolju ponudu iz Saudijske Arabije...toliko o sportskom novinarstvu. Ovaj veli da ceka ponudu Kent a prijelazni rok tamo zavrsio jucer. Danas svatko moze biti novinar a ocito da mi ovdje imamo bolje info nego oni!
  • Transferi - rasprave
    ljudi uz duzno postovanje Rogu, Orsicu, Badelju i svima koji su se spominjali....oni bi na kraju ispali samo teret ovom Dinamu iz slicnog razloga kao Ademi posto su svi u padu forme, vracanju i nteskih ali bas teskih ozljeda, a i sigurno ne bi igrali za 1 euro vec bi bili medju placenijima u klubu. Sve bi ih kad tad volio vidjeti u Dinamu ali u nekoj drugoj funkciji! Takva transfer politika nema nikakvog smisla i dugorocno ne donosi nista.....
  • Transferi - rasprave

    Posudba uz otkup? S obzirom na veijednost po TM bio bi priustiv a i Vlatki je to blizu da dogovori u jedno 6-7 rata.