• Pop corn
    5.8k
    Dinamo je ulaskom u cetvrtfinale Europske lige u ovoj sezoni od UEFA-e dosad zaradio oko 11 milijuna eura, što je oko 83 milijuna kuna. Pravomoćnom presudom dokazano je da je ukradeno 112 milijuna kuna. Pametnom dosta!
  • Mali dioničar
    15k
    zaradio oko 11 milijuna euraPop corn

    Nije zaradio nego prihodovao.
  • xavier
    11.3k


    Ako se referiraš na "pametno" pitanje iz naziva teme u Otvorenom, odgovor je jasan. Jedino što nije jasno je zašto su na HRT-u smatrali da je to legitimno pitanje. No opet, mikrofon HRT-a je uredno stajao ispred bjegunca u Mepasu.

    I samo bih dodao da je ovih 112 milijuna tek prvi proces...
  • Pop corn
    5.8k
    Ako se referiraš na "pametno" pitanje iz naziva teme u Otvorenom, odgovor je jasan. Jedino što nije jasno je zašto su na HRT-u smatrali da je to legitimno pitanje. No opet, mikrofon HRT-a je uredno stajao ispred bjegunca u Mepasu.xavier

    ma ne samo to, nego sve koji imaju tu tezu i nakon ovog mogu samo usutjeti i nema više taj prokleti "ali..."

    I samo bih dodao da je ovih 112 milijuna tek prvi proces...xavier

    čekam namjerno drugi proces pa da vidimo kaj bu tamo bilo u odnosu na iducu sezonu recimo. a može i prošlu. ukupno je optužnicama dosad zahvaćeno 330 milijuna kuna. Toliko je stajao stadion u Budimpešti.
  • xavier
    11.3k
    ma ne samo to, nego sve koji imaju tu tezu i nakon ovog mogu samo usutjeti i nema više taj prokleti "ali..."Pop corn

    Puno puta sam napisao da sam mogao s nekim o tome raspravljati prije 10 godina. Ako nekome danas i dalje nije jasno kako stvari stoje, onda tu nikakva rasprava neće pomoći.
  • SAS1987
    13.8k
    Mislim da bi bilo jedino pošteno da se mu zatvor odgodi dok dijete ne završi fakultet :lol:


    S obitelji ću analizirati odlazak u zatvor i vidjeli postoji li mogućnost odgode jer imam dijete od godinu dana. U načelu sam spreman to što prije riješiti. Imat ću 50 godina, odradit ću tu kaznu i nakon toga želim normalno živjeti

    https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=sport&id=2262474&index_tid=102009
  • Bosna86
    11.6k
    Danas je oduzeto 110 tisuća eura Zdravkovoj kcerci Ivi... Dijete student, roditelji od usta odvajali da odškoluju dijete i onda to neprijatelji Hrvatske oduzmu
  • Nino Bule
    11.9k
    Kopita zla
  • NORTE
    9.7k
    Zoran Mamić i Milan Pernar su proglašeni krivima za umanjivanje Mamićevih poreznih obveza i primanje mita, a Zoran Mamić i za davanje mita. Zdravko i Zoran Mamić te Vrbanović krivi su po trećoj točki optužnice, odnosno za podjelu transfera za Dejana Lovrena.

    "S obitelji ću analizirati odlazak u zatvor i vidjeli postoji li mogućnost odgode jer imam dijete od godinu dana." — Zoki
  • Miro93
    2.7k
    Šta je ovo jebote? haha
  • Bosna86
    11.6k
    sat na desnoj ruci... Majko moja mila
  • Miro93
    2.7k
    Pokazuje zokijeve poruke. A tko ga to zove usred emisije?
    Attachment
    zz (917K)
  • SAS1987
    13.8k
    Ova emisija je vrh :lol: Mamic je skroz pukao ali kako ovaj novinar glumi naivnost i glupost :lol:

    Mislim da Plenkiju nije ugodno slušati ova sranja. Mogla bi ga BiH brzo izruciti :smile:

    Evo, potvrdio da će ga iz kluba pitati oko svake odluke.
  • Miro93
    2.7k
    Faca voditelja najbolja haha
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.