• Dragon1Warrior123
    3.3k
    I sva tri nasi igrači haha
  • Nolifer
    8.2k


    Istina, hvala na ispravci
  • Crusades1986
    12.7k
    Kakav gol Drmića :clap:
  • marcio amoroso
    36.8k
    Baš lijep gol, svaka čast :up:
  • marcio amoroso
    36.8k
    Pojela ih Rijeka otkad sam ja krenuo gledati.
    Mogao bi ovaj glumac, šminker i foler dobiti otkaz lagano.
  • Majki2111
    3.3k
    Glavčić je baš dobar igrač, al Rijeka se diže.

    Nije mi jasno kako sam ja na menageru uspio bit drugi s ovom ekipom Slavena. :lol:
  • Dudu
    2.6k
    Zanimljivost, SofaScore od ove današnje utakmice uvela i ocjene za igrače i detaljnije statistike utakmica za HNL.
  • Majki2111
    3.3k
    oho top stvar
  • Carrasco
    4.1k
    Ubacili su ocjene za cijelu sezonu, Oršić je trenutno najbolji igrač sa ocjenom 7,53.
  • Dragon1Warrior123
    3.3k
    Btw. Smjesni su mi ovi s juga sad zadnjih dana. Stabilizirali su se u ligi, imaju dvije utakmice manje od Rijeke i samo 3 boda manje, a bili su praktički u zoni ispadanja na polusezoni. Doveli trenera koji je u vrlo kratko posložio sve više manje. Ostali su bez najboljeg igrača i doveli tri pojačanja tek koji se realno nisu ni stigli prilagodit. Trener im polako diže mlade igrače i uspio je dosta popraviti igru iako praktički nije ni imao prave treninge. A oni su sad nesretni i ne znam koliko sam članaka vidio što su izgubili protiv Gorice koja je treća i to skoro nedodirljiva tamo. Šta su oni očekivali da budu nabili Goricu (što je najbolje jesu što vidim po upisima i po mirisu fritula haha)

    Upravo zbog takvih deluzija su oni tamo gdje jesu i nije mi ih nimalo žao. Iako bilo bi šteta da sad opet sve unište jer nam treba jaki Hajduk i nadam se da je istina o onome investitoru u Rijeci jer to gura i Dinamo da bude bolji. Još samo da Šibenik uloži još nešto para za širinu u momčadi i da se Istra malo stabilizira, te da ispadne Loksa van i HNL je na zavidnoj razini. Naravno ako Hajduk opet ne ubije sam sebe...
  • Carrasco
    4.1k
    Marić i kod Toplaka u prvih 11, očito oni vide nešto što mi ne vidimo. Vjerojatno je dobar na treninzima pa ga forsiraju.

    v9vsbsfuzgku6g8x.png
  • Neki tip
    21.3k
    Marić i kod Toplaka u prvih 11, očito oni vide nešto što mi ne vidimo. Vjerojatno je dobar na treninzima pa ga forsiraju.Carrasco

    Ili, nudim alternativno objašnjenje.. dođeš na razgovor na posao i potencijalni poslodavac ti objasni da klub ima određene projekte, smjer, ideje (čitaj; i konkretne igrače) za koje kao poslodavac očekuješ da se realiziraju.

    Znaš, Samire, neću ti se petljat u posao, ali od nečega moramo živjeti. Ima tu igrača koje treba istrpjeti, imaš našu podršku u svemu ostalom...

    Ne kažem da jest tako, ali to da je mali dobar na treningu nije jedino objašnjenje za to što igra. :)
  • r1oma
    1.5k
    Opet golčina Kleinheislera
  • Majki2111
    3.3k
    Antonio Marin apsolutno se neističe po ničemu u ovoj Loksi. Na temelju čega je on veliki talent??
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.