• r1oma
    1.5k
    9ugysj1vh7y2kcaf.jpg
    Hrt 1 u 22:00
  • SAS1987
    13.5k
    Pokušam shvatiti koje su kompetence bivšemu ravnatelju USKOKa i odvjetniku cigana da pričajo o tome ako je Mamić više naštetio / koristio Dinamu? Što oni znaju o dugoročni strategiji nogometnog kluba, rasti kluba itd? Bit će rasprava tipa "prodao je igrače za 300 milijona € a ukrao samo 10 milijona €". Jedino što me zanima je Antolić, baš me zanima kako će se postaviti.
  • Neki tip
    19.4k
    Dakle, uopće nasloviti emisiju na ovaj način je besramno glupo.

    Zamislimo sljedeće - ekonomija cvjeta, a premijer zbog korupcije bude osuđen za višegodišnju zatvorsku kaznu.

    Hrt napravi emisiju - je li premijer više naštetio Hrvatskoj ili joj donio koristi?

    I onda njegov odvjetnik te potpredsjednik vlade dobiju priliku trabunjati o rastu BDP-a i visini državnog proračuna te sagrađenoj brzoj željezničkoj pruzi.

    Eto, toliko je besramno, besprizorno, idiotski.
  • Markelo
    2.5k
    Trebao je bit i neko iz Dtsm. Valjda bi i netko iz opozicije isto trebao sudjelovat u emisiji
  • Neki tip
    19.4k
    ne, nego ovakva emisija ne bi trebala postojati.

    Osobito ne dan poslije pravomoćne presude.
  • Navijač Dinama
    7.4k
    Očekujem od Antolića govor o tome kako je "Županijski sud u Osijeku korumpiran, da im se sudilo u Zagrebu, bili bi osloboditi"

    Naravno tu očekujem i standardno njegovo pričanje gluposti i klevećenje DTSM-a i njezinih članova. Jer ne vidim neki drugačiji "argument" kojim ih pandur može odbranit
  • Tom Hanks
    2.6k
    To je danas u 22h?
  • Gelipter
    3.5k
    To je čisto relativiziranje pravomoćne presude. Dobro da pitanje nije glasilo: je li Mamića uopće trebalo osuditi u kontekstu svih njegovih dobročinstava prema Dinamu? Uopće me ni ne čudi što u emisiji neće biti "opozicije" odnosno ljudi iz DTSM, a kad Smrtić uređuje Otvoreno na "nogometne teme" , kao što je to bilo i u slučaju Nacionalnog stadiona prije koji mjesec, onda su gosti redom oni koji su na poziciji, a u te se teme Smrtić razumije ko Mamić u vođenje tribine.
  • Ludovic IX
    5.5k
    Mamić kad tvrdi da dinamo ako ne uđe u ligu prvaka ,da će propast..znači čim ne budemo prvaci , ključ u bravu.

    A možda, kad zaradimo 40-50 miliona od Europe i transfera, neće troškovi te sezone biti 49 i pol miliona već 30 miliona pa će ostat 15-20 za sezonu kad sjebemo Europu.

    Znači oni svake godine imaju 3-7 miliona viška ( ali kad je bio manjak onda je bio deset puta veći) čisto da pokažu kako su u plusu a ne objašnjavaju detaljno troškove.
  • Dudu
    2.6k
    Emisija u fazonu: je li Hitler se žrtvovao u korist nacista?!

    Šokantno da se ovakva emisija na državnoj televiziji, banana država.
    Za sljedeću temu Otvorenog predlažem: Zavladav, nevino splitsko dite, oslobodio grad od dilera.
  • BlauDivision
    463
    u90j2mum2weur2ys.jpg
    Imam pitanje za sportske novinare koji se deklariraju kao Dinamovci da li doći kakav odgovor na ovo orgijanje ove tovarske sitne duše i to iz centra Zagreba a ne ST ili BG gdje pripada. Ako ništa onda zbog svih oni desetaka tisuća Dinamovih navijača koji su proveli više od desetljeća u borbi protiv braće.Ovakvo sijanje laži i mržnje se samo može vidjeti kod tovara i četnika .Sramotno i sve to radi i piše iz grada pod Sljemenom.
  • db-izbjeglica
    12.9k
    a jadan holiga, meni njega čak i malo žao.
  • Nino Bule
    11.5k
    Holiga je uvijek bio ogranicen, sta ocekivat nego ovakav tekst od njega.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.