• jp23
    2.7k

    Ne slažeš se da te prvo poluvrijeme podsjeća na utakmice protiv Juventusa ili tko god je još bio u skupini kad nismo gola zabili?
    Kada je pristup mlak i nikakav, kada nitko ne izlazi na igrača nego su svi paf jer igraju protiv zvijezda u ligi prvaka? Ili kao u skupini EL protiv nogometnih velikana Chernomoretsa, Ludogoretsa i PSVa?

    Jel se ne sjećaš tih utakmica ili odbijaš vjerovati da smo danas jako slično izgledali tome u prvom poluvremenu?
  • Majki2111
    3.2k
    Dobro u obrani, ali u napadu s više odlučnosti i može se.
  • Nolifer
    8.2k
    '
    Ivanušec i Lauritsen danas pokazali da mogu igrati PL. Nije bio loš ni Ristovski. Ovo ostalo relativno slabo, nije to njihova liga. KTC baš loš. Elipa danas preslika trenera, sa previše straha i respekta. Čudno kako nije Burtona ubacio.The Undertaker

    Baš tako, još bih dodao ipak nam je nedostajao i Gvardiol, da smo njega imali u obrani, možda i nebi tolko plivali... Ali mislim da je ova faza domet. Dalje su samo snovi...

    Burtona je baš prikazivao režiser i po meni je mogao dobit priliku baš kad se Ademi nažalost ozljedio...
  • flexXy
    2.3k
    Steta, steta, steta. Meni je nekako nevjerojatno da ostanemo bez sanse. Mogu bit bolji oni kolko hoce ali da ne napravimo sansu je tuzno.
  • reziser
    6.8k
    Burtona je baš prikazivao režiserbbbjura
    :rofl:
    :rofl:
  • Nolifer
    8.2k


    ?

    Pa mislio sam da bude igrao i bio je u kadru na klupi
  • db-izbjeglica
    15.5k
    Nema to veze sa srećom ili nesrećom.
    Oni su došli popušiti bez imalo vjere u sebe, kad tako uđeš u utakmicu, onda ti se i događa da ne možeš riješiti poprilično jednostavnu situaciju i primaš glupe golove. Dinamo je primio 2, a mogao je i više. Realno, napravljen je i penal koji sudac nije sudio.
  • reziser
    6.8k

    obrati paznju na ovo boldano i moj nick :joke:
  • Navijač Dinama
    8.4k
    Ovo je kao što su jučer ljudi pisali otvoreni forum, ne neki tvoj privatni chatmarcio amoroso

    Nije moja namjera bila sad ovdje "tiskat" komentare i lupat, nego sam se na utakmicu kao i svatko drugi referirao, a moje referiranje ke bilo to da svaki skoro faul što je bio ivećinski na Ndombeleu, koji je igrač tamnije put.

    Ovo gore jest malo rasisticki nazvat nekog kako sam nazvao. Tu se izvinjavam, samo mi nelagodno da ih zovem tamnoputim, ne znam.
  • Nolifer
    8.2k


    hahah, hvala, jbg čorav sam, :lol:

    cutcawqqpyvrkdnv.jpg


    E moj KTC...
  • reziser
    6.8k
    Tu se izvinjavam, samo mi nelagodno da ih zovem tamnoputimNavijač Dinama

    nazovi ga imenom?
  • BBB Sibenik
    4.4k
    Steta...osta je nekako zal da se moglo puno vise. Ovaj Tottenham ima kriminalnu obranu, bili su zreli za primit gol. Al mi nista jednostavno nismo odigrali prema naprid.
  • Navijač Dinama
    8.4k
    tako već može. :sweat:
  • Fanboy
    2.6k
    Budimo realni, najlimitiraniji dio momčadi je na klupi tj. Mamić. On nije kapacitet trenera za posložiti momčad protiv ovakve kao što je Tottenham. Nikad nebi mogao izvuči pobjedu protiv Atalante, Benfice ili držati Ukrajince u vodstvu. Dodajte na to da se dio igrača očigledno uplašio i to je to...Da se razumijemo Englezi imaju fantastičnu momčad, no golovi su baš glupo primljeni, a u napadu je sve bilo previše nepovezano i nabacano.
  • Keyser Soze
    10.1k
    Da smo se otvorili i napali ih primili bi 5 komada... Pojedinci na forumu ne shvaćaju da mi jedino na ovaj način možemo izvući nešto pozitivno u Londonu, da smo igrali ovako i dobili 1:0 hvalili bi ih zbog odlične tekme.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.