• ZGBhoy
    1.7k
    poštujem svako mišljenje i ono onih koji misle da naša povijest počinje 1945 ali izgleda smo mi koji se držimo 1911 kao ispravno ljudi sa problemima kad čitam komentare na FB
  • Bosna86
    11.5k
    To je i bio povod objavi... Postalo je degutantno citati gluposti
  • Infinity
    15.2k
    Dobro samo da jos nije dosao neki navijac Rijeke buniti se za Fiumanu :rofl:
  • markoli
    1.6k
    Evo još jedna u nizu dobrih stvari. Nije izašla od strane kluba, već se radi o privatnoj incijativi.


    erh17hn5lzdbq64y.jpeg

    Sportska aplikacija za navijače Sportening dostupna je i za sve Dinamovce. Cilj aplikacije je da ima sve relevantne vijesti, video sadržaj o Dinamu na jednom mjestu.
    Sportening je značajan jer navijačima omogućuje da komentiraju sa svojim prijateljima o Dinamu. Mobilna aplikacija povezuje sadržaj o Dinamu, komentiranje Dinama i nogometne rezultate sve na jednom mjestu. Umjesto dopisivanja o najdražem klubu putem Whatsappa ili Facebooka, umjesto otvaranja nove aplikacije za praćenje rezultata, umjesto čitanja članka o Dinamu na portalima i gledanje sažetka utakmice za Youtubeu, u Sporteningu je sve na jednom mjestu.  

    App Store link (iOS): https://apps.apple.com/us/app/sportening-app-for-true-fans/id1549647261

    Play Store link (Android): https://play.google.com/store/apps/details?id=com.sportening
  • Bosna86
    11.5k
    Ovako na prvu, jako zanimljiva aplikacija. Posebno mi se sviđa ovaj filter s vijestima, možeš birati s kojeg ćeš portala citati vijesti o Dinamu...
  • Mali dioničar
    14k
    Da, izgleda jako zanimljivo.
  • Neki tip
    19k
    ne otvaram baš redovito ovu temu pa nisam do evo minutu ranije ni vidio ovu "najavu" tekme s Rijekom..

    Zna se moje stajalište o ovom pitanju, valjda, a ako se i ne zna, nije važno. Za ovo jedan veliki - BRAVO!
  • Beli
    149
    Pozdrav društvo, Otvorio sam grupu Zona Dinamo u aplikaciji Sportening, molim Vas da se pridružite :)

    https://join.sportening.com/buSiWTuS4sqZEEUo6

    Sva pitanja posaljite mi u inbox
  • SAS1987
    13.3k


    Koji mi neiskoriščeni marketinški potencial imamo :smile:
  • deda
    27.5k
    A kaj ja pripovedam stoljećima. Ponavljam po 100ti put. Dinamo samo od artikala treba tući 10 milja eura godišnje
  • Eduardo
    17.2k
    :up: za rad marketinga zadnjih dana. Lijepo to izgleda :clap:
  • deda
    27.5k
    Meni je ovaj potez s ulaznicom memorabilijom baš dobar. Dokaz da ne treba puno filozofirati i izmišljati toplu vodu. Jednostavno uzmeš najbolje što drugi rade. Živo me zanima koliko će biti prodano tih ulaznica. Nadam se bar 1000
  • Infinity
    15.2k
    Pisali su da je za prva cetiri sata prodano 500. Vjerujem da ce ih otici preko 2.000.

    Novac od ulaznice ide u humanitarne svrhe i to je dodatni motiv za one koji se dvoume. Meni je postarina skupa, tj. nije ona skupa, ali je 90kn postarine puno za nesto sto kosta 50kn pa sam nasao jos par ljudi za koje sam znao da zele uzeti i to je izaslo prilicno jeftino. Cak i da ih nisam nasao, poznajuci samog sebe narucio bih to dan kasnije.
  • SAS1987
    13.3k
    Kao zanimljivost, jučer je Tomislav Globan na pitanje "kakav je dinamov marketinški potencijal kroz članstvo i prodaju u fan shop" odgovorio da klub ima potencijal da se mu prodaja može povećati za par 100% ali da je treba odmah napraviti velike korake.

    Na pitanje kakva je idealan kapacitet novog stadiona s financijske perspektive je odgovorio da je za njega idealan kapacitet oko 30k. Kao model je istaknuo stadion Rapida a smatra da stadion ne može sam sebe otplaćivati i da bi klub trebao sufinancirati i grad.
  • deda
    27.5k
    Ja ponavljam po stoti put. Dinamo mora tući 10 milja Eura samo od artikala. Bez sponzora, ulaznica i tv. Ovo drugo mora biti još toliko. Dakle, Dinamo mora po meni imati beton 20 milijuna Eura prihoda svake godine. Bez prodaje igrača i nagrada UEFE.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.