• Crusades1986
    9.7k
    ma Guinessu govorim za ove značke.
  • puxigadjurdja
    1.4k
    Još da se sjete, s obzirom da dresovi idu na aukciju, da včrs igramo a plavim a ne ovim svemirskim dresovima.
  • Bosna86
    11.6k
    Kolega @deda je o ovome pisao bezuspješno prošlih godina ali vrijedi probati još jednom...

    Ima li ovdje neki student novinarstva ili ima li netko tko zna nekoga, da bi bio voljan pisati izvještaje poslije utakmice, raditi intervjue i slično... Para nema, ali su benefiti veliki... Npr. prije corone smo imali akreditacije za sve utakmice, na takvim mjestima student može stvoriti mrežu poznanstava, može ga neko primijeti pa dobiti stažiranje... Može vježbati pisanje i objavljivati to pred solidnim brojem čitača... Na forumu i društvenih mrežama Zone ima preko 15 k ljudi... Imao bi mogućnost vježbati i audio i vizualne stvari pa to objavljivati na našem yt i slično... Za nekoga tko se želi tim baviti, mislim da je to sasvim solidna početna pozicija
  • Bosna86
    11.6k
    Povod ovog mog upisa je intervju koji smo odradili prije utakmice... Dečko je pogodio sve sto je rekao bez nekog filozofiranja, na način koji je razumljiv svakome... Na zoni se već stvorio velik broj ljudi sa dobrim poznanstvima... Takve stvari bi se mogle raditi na tjednoj bazi i to bi sigurno diglo svu ovu priču na jednu veću razinu...
  • Bosna86
    11.6k
    Dosta ljudi ne koristi drustvene mreze pa cu ovdje staviti sve danasnje objave

    „U Prag su me tad mogli dopeljat samo u lijesu.“ – nakon atentata na Radića odbio igrati za državu SHS tj. Jugoslaviju.
    "… Građanski je silan, neslomljiv. Građanski je ideja. Građanski je klub koji bi se morao makar danas stvoriti, kad ne bi postojao. Građanski je potreban Zagrebu, jer on je pravi reprezentant hrvatskog športa. On je to bio nekada, on je to bio za najtežih vremena po hrvatski narod, on je to i danas. Građanski će to biti i u budućnosti…"
    Emil Perška, "Lalec"

    Ovako je govorio veliki Koka, Mirko Kokotović ( kapetan Građanskog, hrvatske reprezentacije, prvi kapetan Dinama):
    Juniori Građanskog predložili su mi „Dođi k nama, u Građanski.“ Pitao sam još jednom: „Zar ja, u Građanski…?!“ Bio sam sretan. To je bio moj san. Otišao sam i ostao, u purgerima…“
    „Izveo sam prvu Hrvatsku u njezinoj povijesti protiv Švicaraca, na purgerskom, naših 4:0.“

    Prvi grb Građanskog koji je krasio dres momčadi na grudima između 1911. i 1918. godine. U tom periodu momčad je nastupala u već danas spominjanoj crveno-žutoj kombinaciji dresova. ahycw5if9i19xt36.jpeg




    Prvu utakmicu u plavim dresovima HŠK Građanski odigrao je 13. travnja 1919. godine i sad već punih 102 godine generacije igrača ju nose s ponosom. Tog dana na igralištu HAŠK-a u Maksimiru Purgeri su ugostili momčad York Lancastera. U periodu od 1919. do 1925. godine Građanski koristi dvije varijante grba na dresu, oba pravokutna. shk20e2zfej4ip8u.jpeg


    Svoj dom HŠK Građanski dobio je konačno 1924. godine. Izgrađen je novi, za to doba moderan stadion kapaciteta 15.000 gledatelja, a stadion je osobno otvorio lider hrvatskog naroda Stjepan Radić 16. listopada. Konačan oblik grb Građanskog dobio je krajem 1925. godine i isti je korišten do svibnja 1945. godine. Njegovo rješenje bilo je temelj za Dinamov grb nastao 1970. godine koji i dan danas koristimo u blago modificiranom obliku.

    609cyawdmesvig1m.jpeg
  • Mali dioničar
    14.1k
    Da se nadovežem da smo uredno dobivali i akreditacije za fotografiranje, a ja se bacam na neke druge stvari pa ako netko ima volju fotkati toplo preporučam.

    Napominjem da smo dobivali i akreditacije za gostovanja, kako u Hrvatskoj tako i vani (Trondheim, Manchester, Milano...)

    Da sam to mogao raditi kad sam imao 20 godina, vjerojatno bih ubio za to. Eto, može se, tak da neka se netko javi umjesto mene kad se stvari normaliziraju na jesen.
  • Krizy
    35.9k
    Možda će poslušati prijedloge za društvene mreže :wink:
  • Eduardo
    17.5k
    Zanimljivo za pogledati, ali hoćemo GOLOVE - na mjesečnoj bazi, sve golove sezone, TOP golove sezone pa i godine, kompilaciju svih golova najboljeg strijelca sezone, TOP obrane i asistencije... Ono o čemu smo pričali nedavno. Ode kanal u nebo s pregledima.
  • superhik
    10.3k
    Ova scenografija i format izvještavanja mi je užas.
    Mislim da bi puno ljepše i praktičnije izgledalo da ima fotelja u kojoj je Krznar i kauč ili nešto gdje su igrači.
    Ovo sa solo mikrofonom i ovim birtijskim stolicama mi je užasno komorno.
  • SAS1987
    13.4k
    https://fb.watch/6svyxqb39q/

    E sta ti znaci top produkcija i kvalitetne kamere :smile: To treba i Dinamu (i HNL).
  • Infinity
    15.2k
    Nije da se nema ta oprema, samo se rijetko koristi. Na podcastu Utakmicu po utakmicu su znali u par navrata spomenuti da se radilo s tom malo jacom opremu, te bi prikazali ovako par brutalnih slow motiona. Uglavnom to bude u nekim jacim utakmicama.
  • SAS1987
    13.4k
    Nije da se nema ta oprema, samo se rijetko koristiInfinity

    Ako imaju opremu ali je rijetko koriste onda jos gore :smile:
  • Infinity
    15.2k
    A jbga. Pokusao sam sad naci, al ne ide. Pamtim samo da je nekad bila neka utakmica s Rujevice. Bilo je jos par puta, al ostala mi je u glavi neka parada na Rujevici, jos samo da se sjetim tko je golman :rofl:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.