• Mali dioničar
    13.4k
    Kad već neće Neki tip...

    Bilo bi logično da glas daju oni koji na njega imaju pravo i u svibnju.
    1. Za gradonačelnik, glasat ću; (49 votes)
        Bandić Milan
          4%
        Filipović Davor
          6%
        Klisović Joško
          4%
        Škare-Ožbolt Vesna
          2%
        Tomašević Tomislav
        39%
        Troskot Zvonimir
        45%
    2. Za gradsku skupštinu, glasat ću; (49 votes)
        Bandić Milan - 365
          0%
        Domovinski pokret
        20%
        HDZ
          2%
        Fokus
        12%
        Možemo
        20%
        Most
        39%
        SDP
          2%
        Pametno
          4%
  • deda
    26.3k
    Da, glupo je da dajemo glas mi koji ne pristupamo, jedino što ne mogu vidjet rezultate :blush:
  • xavier
    11k
    jedino što ne mogu vidjet rezultate :blush:deda

    Kako ne možeš? Pa samo klikni "rezultate" na dnu...

    p.s. mislim da će rezultati ovdje jako odskakati od stvarnih rezultata...ovdje će pretpostavljam Most "pomesti" sve ostale
  • deda
    26.3k
    A glupog dede :rofl: :rofl: :rofl:

    Ja cijelo vrijeme uvjeren da moram glasati kako bi vidio rezultate. :monkey:
  • db-izbjeglica
    11.8k
    ne znam, ja na izbore ili neću izaći ili ću glas dati nekim marginalcima koji nemaju šanse.
    od izglednih kandidata, ja jednostavno nemam za koga glasati. ne mogu!

    bandića nema smisla komentirati

    tomaševića otvoreno smatram (suzdržat ću se), a njegovu krajnje lijevu političku opciju krajnje opasnom i debilnom. doslovo leftardi koji grad mogu još dodatno unazaditi nakon bandićevog terora.

    o hdz-ovom kandidatu ne znam ništa, ali nemam razloga vjerovati da je nešto novo što odudara iz kalupa te stranke.

    sdp je sama po sebi opcija koja srlja u propast i smiješni su, kandidat sličan kao i HDZ-ov.

    ostaje most, kao nekakva konzervativno-socijalna-populistička opcija i nebitna vesna škare ožbolt....

    sve u svemu, jadno da teško može biti jadnije.
  • The Undertaker
    3.7k
    Ja trenutno znam samo da neću za Bandića iako mi ni drugi kandidati ne izgledaju blistavo. Kod Tomaševića je neodgovoreno pitanje tko ga financira.
  • NORTE
    8.4k
    Kod Tomaševića je neodgovoreno pitanje tko ga financira.The Undertaker

    A to je bitnije od ideja za Zagreb za koje se zalaže?



    Nađi?Mališan
    On je Fokus.
  • markoli
    1.6k
    tomaševića otvoreno smatram idiotom, a njegovu krajnje lijevu političku opciju krajnje opasnom i debilnom. doslovo leftardi koji grad mogu još dodatno unazaditi nakon bandićevog terora.db-izbjeglica

    Slično razmišljam. Ako takvi dođu na vlast tek će se tada vidjeti smanjenje privatnih ulaganja po gradu i usporavanje obnove. Bit će stop jer je tamo prije trideset godina zasađena neka breza ili magnolija. Ležali su tamo po Varšavskoj prije desetak godina, a realno Centar Cvjetni je oživio taj dio centra. Nitko normalan ne bi uložio i neće uložiti u obnovu derutnih starih zgrada ako nema ekonomske koristi. To takvoj ekipi ne ide u glavu.
  • NORTE
    8.4k
    Centar Cvjetni je oživio taj dio centramarkoli

    Ako oživjeti dio centra znači uzurpirati pola trga terasama kafića da ostane prolaz od dva metra za pješake, na gradskom trgu!
  • db-izbjeglica
    11.8k
    nije zgrada kriva što netko dopusti postavljanje birtijskih stolica po javnoj površini.
    to se može napraviti bilo gdje, bez ikakve nove ili obnovljene zgrade.
  • markoli
    1.6k
    Ispred tog Centra je svanula neka terasa (koja doduše bode u oči), ali terase su realno svuda okolo - ispred onog ViP Caffea (ili kako se već sada zove), pa cijela Bogovićeva, Petrićeva, Preradovićeva, Varšavska. Ne vidim kako je posebno Centar Cvjetni kriv za takvo stanje.
  • flexXy
    1.8k
    Mislim da je cinjenica koju ni najveci Tomasevicevi zagovaratelji ne mogu pobiti je da covjek nema minutu radnog vremena u realnom sektoru. Iskustvo mu je na razini upravljanja organizacijom nikakvo i sad me netko treba uvjerit da ce on grad koji zbog Holdinga funkcionira kao kompanija uspjeti preustrojiti u 4 godine. Volio bih da dobije izbore cisto da pokaze da se ne moze profesionalnim aktivizmom voditi grad. Da bacim nogometnu paralelu, covjek je politicki Stimac, lako je pljuvat i pametovat iz udobnosti fotelje bez da si u karijeri ista napravio. Meni je najvise zao da Vandelic nece izaci na izbore, da se pojavi neka jaka osoba iz privatnog sektora odmah bih glasao za nju, ovako ne znam iskreno kome dati glas.
  • db-izbjeglica
    11.8k


    čovjeku je jedan od glanih aduta: imam 4 banke i nemam ništa, stan, auto, ništa.

    zašto takvom čovjeku ne povjeriti milijardu eura na upravljanje? sasvim logično!
    meni je smiješno da takvo što takva demagogija ima prolazak u mom gradu, koji bi trebao težiti poduzetništvu, investicijama, ulaganju, a ne takvoj površnoj ljevičarskoj demagogiji. također, dovoljno je pogledati koga je ta ekipa poslala u sabor.

    svaka čast onim koji žele da im takva ekipa drma gradom nakon bandića.
  • xavier
    11k
    da covjek nema minutu radnog vremena u realnom sektoruflexXy

    Da me ne bi krivo shvatili, Tomašević uopće nije moj kandidat (no glasat ću u drugom krugu za njega ili bilo koga drugog tko bude tamo s Bandićem) niti sam baš oduševljen njegovim referencama i dijelom onoga za što se zalaže, ali kakvo to iskustvo ostali imaju u realnom sektoru?

    Slažem se inače s većinom ovog što su @db-izbjeglica i @markoli napisali i zapravo ni nema kandidata za kojeg bih rekao "ok, ovaj mi je više manje ok".
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.