• Shimano9
    6
    Ovo je odlična tema, zanimljivih igrača ima, iako je upitno koliko se južno amerikanci koji ne dođu jako mladi mogu uklopiti. Jel prati tko ono gruzija i slično tržište? Brzi i agilni, a sad se radilo s njima i na taktici više pa nisu zaostali kao prije. A opet nisu skupi, tu možda ima dragulja kao onaj Kvarachelija bolesno dobar
  • Sajla
    21.3k
    premjestio sam ti ovo iz teme "Scout služba -.... ZABRANJENI KOMENTARI"
    Molim te da ubuduće obratiš pažnju na naslov.
  • Omake
    18.3k
    ima lijevi bek kojeg pratimo već dvije sezone. Njihovo prvenstvo ide kroz godinu. Na zimu ih treba dovoditi. Lani i nije bilo previše talenta, osim dva Afrikanaca koji su završili u Češkoj ako se ne varam.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.